Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Czym jest Zagłębie Biznes Klub?

Przedsiębiorcy z wszystkich branż będą mogli nawiązywać kontakty biznesowe pod patronatem Zagłębia Lubin. Klub dołączył do 10 klubów biznesu działających w Polsce, dzięki czemu Zagłębie Biznes Klub zmieni charakter funkcjonowania. Do współpracy zapraszamy firmy nie tylko z regionu, ale i z całego kraju.

- Chcemy, by pod patronatem Zagłębia Lubin przedsiębiorcy mogli rozwijać swoje firmy oraz wprowadzić je na wyższy poziom - mówi Robert Sadowski, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin.

Do kogo skierowana jest oferta? - W zasadzie do każdego przedsiębiorcy w naszym regionie, ale nie tylko - mówi Mateusz Bartczak, koordynator projektu z ramienia klubu. - Chcemy skupiać małe, średnie i duże firmy. Nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o wielkość czy branżę.

Zagłębie Biznes Klub to również cykliczne spotkania, które pozwolą uczestnikom na lepsze poznanie się, zdobycie nowych kontaktów biznesowych i wymianę doświadczeń.

- Będziemy co kilka tygodni organizować śniadania biznesowe - podkreśla Mateusz Bartczak. - Chcemy, by odbywały się one na Stadionie Zagłębia, w przyjaznej atmosferze, która sprzyja rozmowom. Widok na trybuny i murawę to dodatkowe atrakcje takich spotkań. Na naszych śniadaniach  każdy uczestnik klubu będzie mógł zaprezentować swoją firmę i działalność oraz określić, jakiego wsparcia potrzebuje.

Jednak oferta uczestnictwa w klubie nie jest skierowana tylko do kibiców Zagłębia czy szeroko pojętej piłki nożnej. Zagłębie Biznes Klub skupi przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swoje firmy i poszukują nowych partnerów do współpracy.

- Na współpracy w ramach Zagłębie Biznes Klub mają zyskiwać wszyscy. Nawet ci, którzy z piłką nożną nigdy nie mieli nic do czynienia - zapewnia Mateusz Bartczak. - Jeśli ktoś będzie szukał odbiorcy dla swoich produktów lub usług, to na naszych spotkaniach go znajdzie.

Członkowie klubu będą mogli wykupić jeden z czterech pakietów - Miedziany, Biały, Zielony lub Biznes Fan.

- Środki pozyskane w ramach tego projektu przeznaczać przede wszystkim na podniesienie jakości szkolenia dzieci i młodzieży - mówi Prezes Zarządu Zagłębia Lubin Robert Sadowski. - Chcemy to osiągnąć choćby poprzez dodatkowe szkolenie trenerów młodzieży, dalszą rozbudowę infrastruktury treningowej czy zapewnienie piłkarzom Akademii profesjonalnej odnowy biologicznej - dodaje prezes Zagłębia.

W ramach klubu uczestnicy będą mogli również liczyć na inne atrakcje. Wśród nich znajdą się m. in. wyjazdy na mecze narodowej reprezentacji, liczne spotkania integracyjne oraz wiele innych.

W tworzeniu społeczności biznesowej wokół Zagłębia Lubin pomoże projekt partnerskich klubów biznesu, obecnych już w wielu miatach w Polsce. Umowa w tej sprawie została już podpisana.

Szczegóły oraz zasady działania klubu przedstawione zostaną podczas pierwszego śniadania biznesowego. Zapraszamy  29 września do sali VIP na Stadionie Zagłębia w Lubinie.

W projekcie Zagłębie Biznes Klub uczestniczą już dwie firmy - Energo-Kontrol oraz Piast Group.

Wszystkich zainteresowanych współpracą i rozwojem swojego biznesu prosimy o kontakt z Mateuszem Bartczakiem oraz Jolantą Jóźwiak. Więcej informacji oraz dane kontaktowe na www.zaglebie.com/zbk.