Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Michal Papadopulos sprzedany do Piasta

08.01.2017 17:00 | Kategoria: Pierwsza drużyna

Zagłębie Lubin S.A. osiągnęło porozumienie z Piastem Gliwice i sprzedało czeskiego napastnika do klubu z Górnego Śląska. Michal Papadopulos występował w Zagłębiu przez cztery i pół roku, w tym czasie rozegrał 145 oficjalnych spotkań, w których zdobył 35 bramek. - Byłemu napastnikowi dziękujemy za godne reprezentowanie miedziowych barw, profesjonalizm, którym imponował i życzymy powodzenia w nowym klubie! – mówi prezes Zagłębia Lubin S.A. Robert Sadowski.

- Widzieliśmy o zainteresowaniu ze strony Piasta Gliwice, udało się nam wynegocjować warunki transferu, z których jesteśmy zadowoleni. Byłem w stałym kontakcie z Michalem, zawodnik potrzebował nowych wyzwań, a moim zadaniem jest zadbać o interesy Zagłębia. Przez te wszystkie lata Papadopulos dał się poznać jako sportowiec – profesjonalista oraz bardzo dobry człowiek. Michal doskonale wie, że jest mile widziany w Lubinie. Jestem przekonany, że szybko odnajdzie się w Piaście. Drużyna dziś rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej, już bez Michala, ale jesteśmy przygotowani na tę sytuację – uzupełnia prezes Robert Sadowski.

Niebawem na łamach oficjalnej strony ukaże się specjalny dokument, poświęcony właśnie Michalowi Papadopulosowi.Źródło: Zagłębie Lubin
Foto: Tomasz Folta