Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Trenerzy po wygranej KGHM Zagłębia z Sandecją

24.09.2017 16:42 | Kategoria: Pierwsza drużyna

Po spotkaniu 10. kolejki Lotto Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłebie Lubin pokonało Sandecję Nowy Sącz 1:0, trenerzy skomentowali mecz na konferencji prasowej. Oto, co mieli do powiedzenia szkoleniowcy obu drużyn.

Piotr Stokowiec, trener KGHM Zagłębia Lubin: Ten mecz pokazuje, ze nie wystarczy dobrze grać, żeby wygrać. Wynik jest często niesprawiedliwy i myślę, że dziś tak też było, oczywiście nic nie ujmując Sandecji. Dostaliśmy nagrodę za kreatowność i to, że bardziej chcieliśmy. Cieszę się, że kreujemy grę i stwarzamy okazje. Potrafiliśmy być cierpliwi i dokończyć dzieła i zdobyć trzy punkty. Gratuluję Sandecji dzielnej postawy i nie będę grymasił, ze skończyło się tylko 1:0.

Radosław Mroczkowski, trener Sandecji Nowy Sącz: Graliśmy spotkanie z zespołem o zdecydowanie większej jakości. Zagłębie stworzyło sobie wiele sytuacji, ale miało problem ze skutecznością. Początek spotkania był fajny, bo mieliśmy sytuację i mogliśmy dobrze zacząć. Dążyliśmy do tego, by zdobyć tutaj przynajmniej jeden punkt.

Źródło: Zagłębie Lubin
Foto: Tomasz Folta