Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

ZBK: Sylwester Kucy Aparthotele.com - witamy na pokładzie!

11.10.2017 13:20 | Kategoria: Ogłoszenia

Aparthotele.com, niezależny broker nieruchomości komercyjnych, dołączył do grona Partnerów w ramach projektu Zagłębie Biznes Klub. Dziś w została podpisana stosowna umowa, która sformalizowała nawiązaną współpracę. Nowemu Partnerowi życzymy wielu korzyści płynących z udziału w naszym projekcie.

- Jestem zaszczycony i szczęśliwy, że mogę w ten sposób wspierać Zagłębie Lubin - mówi Sylwester Kucy, przedstawiciel ApartHotele.com. - To klub, któremu kibicuję od dziecka, więc nawiązanie umowy ma dla mnie szczególny charakter. Nie tylko biznesowy, ale i sentymentalny.

Aparthotele.com o swojej działalności: Jesteśmy niezależnym brokerem nieruchomości komercyjnych, specjalizujemy się w segmencie apartamentów w lokalizacjach turystycznych na rynku polskim. W dużym uproszczeniu zajmujemy się doradztwem przy sprzedaży apartamentów oraz pokoi hotelowych z gwarantowanym najmem lub dzierżawą oraz do własnego korzystania jako tzw. drugi dom.

Doradzamy nabywcom przy zakupie apartamentów, wykonujemy analizę rynku, negocjujemy warunki umowy, oceniamy poziom ryzyka inwestycji, wiemy komu można zaufać na rynku i kogo się wystrzegać, nie zawsze na pozór atrakcyjna oferta jest bezpieczna. 

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.

Źródło: Zagłębie Lubin
Foto: Zagłębie Lubin