Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Aktualności

Firma Menmark też gra z Zagłębiem!

12.10.2017 13:19 | Kategoria: Ogłoszenia

Dziś Zagłębie Biznes Klub zyskał kolejnego członka! Tym razem umowę z klubem podpisała firma Menmark z Lubina. Nowemu partnerowi dziękujemy za zaufanie i tradycyjnie życzymy wielu korzyści płynących z uczestnictwa w naszym projekcie!

- Jestem bardzo szczęśliwy, że mogę być uczestnikiem Zagłębie Biznes Klubu. Liczę, że członkostwo pomoże mojej firmie jeszcze bardziej się rozwinąć – mówił tuż po podpisaniu umowy Dariusz Markowski, właściciel firmy.

Menmark to doświadczony i profesjonalny partner w zakresie planowania i wdrażania złożonych i rozbudowanych projektów sprzedażowych.

„Jeżeli potrzebujesz wsparcia, porady lub kompleksowego rozwiązania sprzedażowego dla swojego przedsiębiorstwa, jesteśmy dla Ciebie. Na każdym etapie współpracy służymy merytorycznymi wskazówkami oraz uzasadniamy, jakie korzyści dane działanie przyniesie dla Ciebie” – czytamy na stronie internetowej firmy.

Działa ona również w obszarze merchandisingu. „Nasza pomoc to jednak nie tylko profesjonalna wiedza. To również praktyczna pomoc w zakresie takich działań, jak montaż wystaw i dekoracji promocyjnych czy skuteczna optymalizacja ekspozycji towaru. Merchandising jest niezwykle skutecznym narzędziem sprzedażowym, dlatego też bardzo rozważnie go wykorzystujemy nie bagatelizując jego roli.” – czytamy dalej.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.

Źródło: Zagłębie Lubin
Foto: Zagłębie Lubin