Zagłębie Lubin | Official site | Polish Champion 1991, 2007

Partnerzy Zagłębie Biznes Klub

 

Firma Energo-Kontrol powstała w 2010 roku w oparciu o pracowników z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej. Specjalizuje się w elektrotechnice i automatyce przemysłowej. W oparciu o własne zaplecze techniczne zapewnia kompleksową realizację prac z zakresu elektrycznego i automatyki od projektu budowlanego, przez projekt wykonawczy, doradztwo, realizację obiektową po pomiary oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. 

Więcej o działalności naszego Biznesowego Partnera: TUTAJ.


  

Firma Piast Group oferuje swoim klientom m. in. usługi ochrony osób oraz mienia. W tym zakresie znajdują się m. in. ochrona wewnętrzna i zewnętrzna zakładów, budynków użyteczności publicznej, parkingów i placów, imprez masowych oraz okolicznościowych. Grupa Piast zapewnia również inne usługi, takie jak m. in. monitoring, usługi porządkowe czy outsourcing etapów produkcji.

Więcej o działalności naszego Biznesowego Partnera TUTAJ


Dom Ubezpieczeniowy to firma, która pomaga swoim klientom zawrzeć umowę ubezpieczenia. W ofercie znajduje się nie tylko najbardziej popularne OC komunikacyjne, ale również wiele innych. Wśród nich m. in. ubezpieczenia firmowe, osobowe, zdrowotne oraz majątkowe. Dom Ubezpieczeniowy pomaga nie tylko załatwić wszystkie formalności, ale również wystawia polisę oraz dowozi ją do domu klienta. Firma współpracuje z ponad 20 towarzystwami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu zawsze znajdzie najlepiej dopasowaną do potrzeb klienta ofertę.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.


 

Firma Sylwester Kucy Aparthotele.com to niezależny broker nieruchomości komercyjnych, który specjalizuje się w segmencie apartamentów w lokalizacjach turystycznych na rynku polskim. Zajmuje się doradztwem przy sprzedaży apartamentów oraz pokoi hotelowych z gwarantowanym najmem lub dzierżawą oraz do własnego korzystania jako tzw. drugi dom.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.

 


Menmark to doświadczony i profesjonalny partner w zakresie planowania i wdrażania złożonych i rozbudowanych projektów sprzedażowych. "Jeżeli potrzebujesz wsparcia, porady lub kompleksowego rozwiązania sprzedażowego dla swojego przedsiębiorstwa, jesteśmy dla Ciebie. Na każdym etapie współpracy służymy merytorycznymi wskazówkami oraz uzasadniamy, jakie korzyści dane działanie przyniesie dla Ciebie" – czytamy na stronie internetowej firmy. 

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.

 


 

Firma New-Finance świadczy usługi w zakresie pośrednictwa finansowego i współpracuje z 19 bankami w Polsce. Obsługę wszystkich Państwa finansów w jednym miejscu gwarantuje bezpłatnie, nie pobierając dodatkowych opłat od klienta. Z New-Finance znajdziecie najtańszy kredyt dla firm, osób prywatnych jak również połączycie swoje zobowiązania w jedną, niższą ratę. Firma mieści się w Lubinie, przy ul. Tysiąclecia 8.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.


Piekielna Kura powstała z pasji i miłości do gotowania. - W moim bistro staram się pokazać tradycyjną polską kuchnię w sposób nowoczesny, wszystko to w oparciu o jak największą ilość lokalnych produktów. Nasz region jest dla mnie najważniejszy, wspieram lokalnych przedsiębiorców, zatrudniam okolicznych pracowników - mówi Sylwia Biały, właścicielka. - Jestem Lubinianką, kibicuję Zagłębiu, dlatego bez wahania przystąpiłam do Zagłębie Biznes Klub i tak samo jak trzymam kciuki za sportowy sukces Naszego klubu, tak też kibicuję innym jego projektom.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ.

 


 

"Przez ponad dekadę istnienia firmy RIVA, wokół stołu zastawionego sporym asortymentem win, zebrało się duże grono smakoszy tego biblijnego trunku. Dowiedliśmy, że potrafimy zainteresować sztuką enologii i zarazem olśnić wyszukanymi propozycjami szczepów i regionów winiarskich" - czytamy na stronie internetowej naszego partnera RIVA wina.

Więcej o działalności naszego biznesowego partnera przeczytasz TUTAJ. 

 


 

 "Organizacja imprez to nasza pasja, stanowiąca od kilkunastu lat nieodłączny element naszego życia. Jesteśmy zespołem specjalistów, których umiejętności i kompetencje ukierunkowane są na organizację i realizację imprez oraz konferencji o różnych skalach wielkości." - czytamy na stronie internetowej naszego partnera. Events Factory zajmował się organizacją chociażby festiwalu Cuprum Hits Festival czy też koncertu Modern Talking w hali RCS w Lubinie.

Więcej o działalności Events Factory przeczytasz TUTAJ.


Float Lubin jest to pierwszy w Lubinie ośrodek, w którym przy pomocy deprywacji sensorycznej pozbędziesz się stresu, zniwelujesz przewlekłe bóle, zregenerujesz ciało, zrelaksujesz maksymalnie umysł i pobudzisz swoja kreatywność. 

Więcej na temat działalności naszego partnera przeczytasz TUTAJ.

  

"Sylwia" Owoce Warzywa zajmuje się importem owoców i warzyw, w które zaopatruje duże przedsiębiorstwa oraz niewielkie sklepy.

Więcej o działalności naszego partnera można przeczytać: TUTAJ.


Firma Aris produkuje opakowania z tektury falistej, z polipropylenowych płyt komórkowych, z pianki PE oraz drewna, stali i kombinacji tych materiałów. W procesie produkcyjnym Aris wykorzystuje techniki fleksodruku i sitodruku.

Więcej o działalności naszego partnera można przeczytać: TUTAJ. 


Do podstawowych zadań firmy nalezy zaopatrywanie zakładów przemysłowych w niezbędne urządzenia i maszyny. W ofercie Wirtechu znajduje się szeroki wybór elektronarzędzi, narzędzi i elementów złącznych.

Więcej na temat działalności firmy można przeczytać TUTAJ.
Biurex powstał w 1992 roku w Lubinie. Jest firmą rodzinną, w której pracują już 3 pokolenia. Od początku działalności firma zajmuje się obsługą firm produkcyjnych, dystrybucyjnych, biur i jednostek organizacji publicznej. Dla klientów indywidualnych przeznaczona jest klimatyzowana, świetnie wyposażona hala sprzedażowa.

Więcej informacji na temat naszego nowego partnera TUTAJ.


Domino POLSKA posiada największy w regionie salon łazienek, drzwi i podłóg, który mieści się w Lubinie przy ulicy Legnickiej 69B. Z pomocą naszego nowego partnera można stworzyć swoją wymarzoną łazienkę.

Więcej o działalności naszego Partnera: TUTAJ.