Sektor Rodzinny to gwarancja dobrej zabawy – dołącz do nas! | FOTO 6 mar

Sektor Rodzinny to gwarancja dobrej zabawy – dołącz do nas! | FOTO

Wraz z sezonem 2018/2019 na Stadionie Zagłębia wystartował nowy, dedykowany sektor rodzinny, który mieści się na trybunie B1/B2. W 12 meczach, które w bieżących rozgrywkach odbywały się w Lubinie, Sektor Rodzinny cieszył się sporą popularnością wśród najmłodszych, ich rodziców, dziadków i opiekunów. Zachęcamy kolejne osoby do przyjścia ze swoimi pociechami na wyodrębniony sektor, na którym czeka na Was wiele atrakcji!

6 mar 2019 18:43

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Sektor Rodzinny, to nie tylko miejsce, z którego można obejrzeć mecz piłkarski. W tej strefie organizowane są animacje dla najmłodszych czy też konkursy sportowe. Można także zdobyć autografy zawodników KGHM Zagłębia, którzy pojawiają się na Sektorze Rodzinnym przed meczem.

W tym miejscu organizujemy i propagujemy także akcje prospołeczne. Podczas spotkania ligowego 24. kolejki LOTTO Ekstraklasy z Lechią Gdańsk ratownicy Maltańskiego Legionu zaprezentowali, jak prawidłowo udzielać pierwszej pomocy.

Podczas kolejnych meczów na Sektorze Rodzinnym wprowadzone zostaną kolejne, angażujące najmłodszych, formy rozrywki, które połączymy z nauką.

Zawsze staramy się, by najmłodsi efektywnie spędzali czas podczas meczów KGHM Zagłębia Lubin. Cieszymy się, że kibice z Sektora Rodzinnego prowadzą doping podczas meczu, ale także rozwijają swoje pasje, uczą się nowych rzeczy i biorą udział w konkursach, co odbywa się przed i w przerwie każdego meczu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wraz z nami współtworzą Sektor Rodzinny! Do zobaczenia na kolejnych meczach!

W poniższej fotogalerii możecie zobaczyć, jak fantastycznie można się bawić na Sektorze Rodzinnym!