Tunel w „Miedziowym” klimacie 6 lut

Tunel w „Miedziowym” klimacie

Trwają ostatnie prace związane z modernizacją tunelu prowadzącego na murawę Stadionu Zagłębia. Będzie on nawiązywał do najbardziej rozpoznawalnego symbolu Zagłębia Miedziowego – kopalni. Dzięki temu zabiegowi, piłkarze będą mogli choć przez chwilę poczuć się jak ich kibice, pracujący na co dzień ciężko pod ziemią.

6 lut 2019 12:28

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Realizacja pomysłu rozpoczęła się dwa tygodnie temu. Na pierwsze efekty nie trzeba było długo czekać, bo klub uchylił rąbka tajemnicy, publikując zdjęcia na swoich profilach w portalach społecznościowych. Na pozytywny odzew lubińskiej społeczności nie trzeba było długo czekać, a sama idea została przyjęta z wielkim entuzjazmem.

Lawinowo zaczęły też spływać gratulacje z całej Polski, gdzie temat górniczego tunelu prowadzącego na murawę również odbił się szerokim echem. Wpisy na Facebooku, Twitterze oraz Instagramie zostały wyświetlone blisko 450 tysięcy razy, co jest rewelacyjnym wynikiem w skali Polski. W dodatku, o nowym tunelu na Stadionie Zagłębia informowały serwisy internetowe z Francji, Szwecji, Rosji oraz Anglii.

Zakończenie prac (wykończenie podłogi oraz dodanie iluminacji) planowane jest przed pierwszym ligowym starciem z Miedzią Legnica, które odbędzie się 17 lutego o godzinie 15:30 na Stadionie Zagłębia.