Jutro kolejne śniadanie biznesowe 22 maj

Jutro kolejne śniadanie biznesowe

Już 23 maja odbędzie się następne śniadanie biznesowe Zagłębie Biznes Klubu. Przedsiębiorcy z Lubina i okolic po raz kolejny będą mieli okazję do wymiany wspólnych doświadczeń, nawiązania nowych kontaktów biznesowych oraz rozwinięcia swoich firm

22 maj 2018 12:08

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Zagłębie BK

Śniadanie pełne korzyści

Śniadania biznesowe są inicjatywą mającą na celu integrację przedsiębiorców z różnych branż i umożliwienie im nawiązywania kontaktów biznesowych. Dzięki temu każdy uczestnik, który bierze udział w projekcie współorganizowanym przez Klub Biznesu ma możliwość zoptymalizowania swojej działalności.

Dodatkowym atutem jest fakt, że liczba Klubów Biznesu wciąż wzrasta. W ostatnim czasie do Partnerskich Klubów Biznesu dołączyły dwa kolejne kluby sportowe – KPR Legionowo i La Catanaccia Football Academy z Nottingham. Dzięki temu każdy, kto dołączy do Zagłębie Biznes Klubu będzie mógł nawiązywać kontakty biznesowe nie tylko w Polsce, ale również w Wielkiej Brytanii.

Jak widać, przedsiębiorcy biorąc udział w śniadaniu biznesowym, które odbędzie się 23 maja o godzinie 9:00 na stadionie Zagłębia Lubin, będą mogli odnieść wiele realnych korzyści, które przybliżą ich zarówno do odniesienia sukcesu i w biznesie, jak i mogą okazać się przydatne w codziennym życiu.

W dalszym ciągu rejestrować mogą się Państwo TUTAJ

Serdecznie zapraszamy!