Pasibus w Zagłębie Biznes Klubie! 6 wrz

Pasibus w Zagłębie Biznes Klubie!

Kolejna firma zdecydowała się na dołączenie do Zagłębie Biznes Klubu. Tym do naszego projektu dołączyła ogólnopolska firma Pasibus. Nasz nowy partner biznesowy działa w branży gastronomicznej, oferując swoim klientom pyszne jedzenie, serwowane z najwyższą dbałością o szczegóły.

6 wrz 2018 14:36

Fot. Zagłębie Lubin
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Zagłębie BK

Firma Pasibus powstała we Wrocławiu, w roku 2013, debiutując na rynku Food Trucków w Polsce. Był to jeden z pierwszych tego typu punktów w mieście, serwujący swoim klientom uliczne jedzenie. W lutym 2015 roku uruchomiono pierwszy sklep stacjonarny, który był niejako odpowiedzią na coraz to rosnące zapotrzebowanie na pyszne burgery serwowane na ulicach stolicy Dolnego Śląska.

W dalszej kolejności powstała baza, tzw. zajezdnia, w której to firma prężnie się rozwijała. W tym miejscu codziennie przygotowywano sosy, mięso, kulki serowe, a także dbano o sprawną logistykę. Z czasem okazało się, że Wrocław jest za dla naszego partnera biznesowego za mały, w związku z czym zaczęto rozglądać się za innymi, atrakcyjnymi miejscami. Pasibus pojawił się w Arkadach Wrocławskich, na Stacji Świdnickiej, Pasażu Grunwaldzkim, ale także lubińskiej Cuprum Arenie. 

Od sierpnia 2017 lubińscy sympatycy Food Truck'owego jedzenie mogą wybierać z ogromnej oferty znakomitych burgerów w naszym mieście!

Więcej na temat firmy znadziecie Państwo TUTAJ