Pierwsza gala sponsorów i przyjaciół klubu za nami! | WIDEO 18 cze

Pierwsza gala sponsorów i przyjaciół klubu za nami! | WIDEO

Podczas spotkania zorganizowanego w sali VIP, nasz klub miał okazję podziękować wszystkim tym, którzy w sezonie 2018/2019 wspierali drużynę z Lubina. Wśród licznie zgromadzonych gości nie zabrakło przedsiębiorców tworzących na co dzień Zagłębie Biznes Klub, przedstawicieli spółek przychylnych Zagłębiu oraz tych, którzy dopingowali „Miedziowych” w poprzednim sezonie. Zapraszamy do obejrzenia relacji!

18 cze 2019 10:11

Fot. Michał Wilk / Wilk Media
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Zagłębie BK

Pierwsza gala sponsorów i partnerów klubu przebiegała w uroczystej atmosferze. Na samym jej początku gospodarz, Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Mateusz Dróżdz, przywitał wszystkich gości oraz podsumował zakończony sezon. Specjalnie dla gości wyświetliliśmy dwa filmy podsumowujące działania klubu oraz Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie w rozgrywkach 2018/2019.

- Ciesze się bardzo, że powstała taka inicjatywa, bo to pierwszy raz, kiedy w tej formie spotykamy się z naszymi sponsorami, partnerami i przyjaciółmi. Chciałbym, abyśmy mieli możliwość spotykania się na takich uroczystościach co roku. Ludzie w nas inwestują, nie tylko finansowo, ale również osobowo, dlatego chcemy ich nagradzać i dziękować za zaangażowanie – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. - Mateusz Dróżdż.

- Nie chcemy kategoryzować, bo każdy ze sponsorów jest dla nas bardzo ważny. Każda cegiełka dołożona do rozwoju naszego klubu jest dla nas niezwykle istotna, dlatego dziękujemy każdemu za wsparcie – dodała Magdalena Berkowska, Dyrektor Działu Sprzedaży, Reklamy i Sponsoringu w Zagłębiu Lubin S.A.

Następnie Prezes Mateusz Dróżdż, wspólnie z Dyrektorem Sportowym Michałem Żewłakowem, wręczyli specjalnie przygotowane statuetki oraz certyfikaty i podziękowania dla właściciela, sponsorów, członków Zagłębie Biznes Klubu oraz przyjaciół naszego klubu.

- Dzisiejsze spotkanie jest ukłonem ku naszym sponsorom i partnerom, z którymi współpracujemy i dzięki którym funkcjonujemy, nie tylko dzięki wsparciu finansowemu, ale także dzięki zaangażowaniu w nasze akcje CSR-owe – powiedziała o gali Jolanta Jóźwiak z Działu Sprzedaży, Reklamy i Sponsoringu w Zagłębiu Lubin S.A.

Po części oficjalnej przyszedł czas na wypowiedzi dla przedstawicieli mediów, którzy licznie zgromadzili się tego dnia w sali VIP Stadionu Zagłębia.

Premierowa gala sponsorów i przyjaciół klubu cieszyła się dużym zainteresowaniem oraz zakończyła się dużym sukcesem. Zagłębie Lubin S.A. oraz Zagłębie Biznes Klub dziękują wszystkim uczestnikom za wsparcie oraz udział w uroczystości!