Rozszerzamy współpracę z firmą Smart Budownictwo 8 wrz

Rozszerzamy współpracę z firmą Smart Budownictwo

Z wielką radością informujemy, że rozszerzyliśmy współpracę z członkiem Zagłębia Biznes Klubu – firmą Smart Budownictwo! Jedną z najświeższych pozycji w portfolio naszego partnera jest wykonanie elewacji zewnętrznej budynku klubowego na Stadionie Zagłębia.

8 wrz 2018 14:58

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Zagłębie BK

- Bardzo się cieszę z rozszerzenia współpracy z Zagłębiem Lubin S.A. Naszym celem jest zbudowanie solidnej marki na terenie Zagłębia Miedziowego oraz całego Dolnego Śląska. Dzięki współpracy z klubem możemy pokazać swoje usługi dla szerokiego grona odbiorców. Liczę, że współpraca naszej firmy z Zagłębiem Lubin S.A. dostarczy obu stronom wiele korzyści – powiedział Tomasz Niewadzi, właściciel Smart Budownictwo.

- Rozszerzenie współpracy ze Smart Budownicto to kolejny dowód na to, że przedsiębiorcy postrzegają nasz klub jako atrakcyjny sposób na promowanie swoich usług i produktów. Smart Budownictwo wykonało bardzo dobrą pracę między innymi przy odświeżeniu elewacji budynku klubowego, który robi wrażenie na wielu kibicach. Wierzymy, że współpraca między Zagłębiem a Smart Budownictwo będzie się układała wzorowo – powiedziały zgodnie Magdalena Berkowska i Jolanta Jóźwiak z działu Sprzedaży, Reklamy i Sponsoringu w Zagłębiu Lubin S.A.

Priorytet firmy Smart Budownictwo, to spełnić oczekiwania klienta i urzeczywistniać jego własne wizje i koncepcje. Smart Budownictwo pasjonuje się wykonywaniem najlepszych ociepleń i dociepleń budowlanych, takich jak ocieplanie Pianką Pur, izolacje dachu oraz izolacje poddasza.

Smart Budownictwo realizuje oczekiwania w kwestii faktycznie działających i długowiecznych izolacji natryskowych. Instalując amerykańskie systemy pian poliuretanowych, firma tworzy doskonałe strefy oszczędności. Gwarantuje przy tym szczelną konstrukcję budynku o zdrowym i komfortowym wnętrzu.

W sferze działalności Smart Budownictwo funkcjonują tylko właściwe rozwiązania, bezpieczne materiały oraz precyzyjne procedury. Firma posiada Akredytację Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (eopin.org).

Ponadto firma zawsze kładzie nacisk na jakość wykonania oraz na jakość używanych materiałów, za czym idzie satysfakcja klienta.

Jakie są największe atuty Smart Budownictwo?

  • Profesjonalne wykonanie
  • Wysoce wykwalifikowana kadra
  • Zaplecze sprzętowe
  • Znajomość najnowszych technik budowlanych
  • Bezpłatne fachowe doradztwo

Celem firmy Smart Budowncitwo jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Nasza firma to zespół rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, którzy adaptują pomysły Klienta lub służą własną, fachową poradą. W pracach remontowych Smart Budownictwo korzysta z najnowszych technologii, stara się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów, także wykończeniowych i przekładać to na wymagania zamawiających. Fundamentalne zasady Smart Budotnictwo, które przyświecają na każdym etapie realizacji prac, to: dążenie do perfekcji przy dbaniu o klienta oraz spełnianiu jego oczekiwań, uczciwość oraz rzetelność.

SMART BUDOWNICTWO Tomasz Niewadzi

ul. Przemysłowa 14B lok. 4
59-300 Lubin
Tel.: +48 605 976 811
smartbudownictwo.pl