ZBK | Famar, idea4me i Smart Budownictwo na dłużej z Zagłębiem! 9 kwi

ZBK | Famar, idea4me i Smart Budownictwo na dłużej z Zagłębiem!

Początek kwietnia jest intensywny i udany nie tylko dla naszej sekcji sportowej. W naszej drużynie ZBK ostatnio również się działo, efektem czego trzy przedsiębiorstwa zostają z nami na dłużej! Naszym partnerom dziękujemy za zaufanie i życzymy owocnej współpracy w 2019.

9 kwi 2019 13:00

Fot. Wilk Media
Autor Zagłębie Lubin S.A

Udostępnij

Zagłębie BK

idea4me  

dołączyła do ZBK w marcu 2018 roku. Nasz partner, to agencja interaktywna z Lubina. Jak możemy przeczytać na ich stronie:

"Nasi klienci otrzymują od nas mechanizmy, w których wykorzystujemy najnowsze rozwiązania informatyczne. Strony www, sklepy internetowe, serwisy społecznościowe, promocja w sieci - żadne z tych zagadnień nie kryje dla nas tajemnic" - czytamy na stronie naszego firmy. 

Więcej - TUTAJ


Famar

kolejne przedsiębiorstwo z naszego Regionu Miedziowego, które dołączyło do nas w marcu tego roku. Firma znajduje się w Chojnowie i jej specjalnością są posadzki przemysłowe (betonowe), ale także oferuje bogaty wybór materiałów które umożliwią utwardzanie powierzchniowe, zbrojenie rozproszone czy dylatację.

Jeśli więc chcecie z pomocą naszego nowego partnera stworzyć choćby wymarzoną łazienkę, to inspiracji i pomocy należy szukać TUTAJ     


Smart budownictwo 

We wrześniu 2018 rozszerzyliśmy współpracę z naszym partnerem. Jednym z pierwszych owoców współpracy była nowa elewacja klubowego budynku. Firm Smart Budownictwo poszła również krok dalej i została sponsorem derbowego pojedynku z „Miedzią Legnica”. A czym się zajmuję?

Realizuje oczekiwania w kwestii faktycznie działających i długowiecznych izolacji natryskowych. Instalując amerykańskie systemy pian poliuretanowych, firma tworzy doskonałe strefy oszczędności. Gwarantuje przy tym szczelną konstrukcję budynku o zdrowym i komfortowym wnętrzu.
W sferze działalności Smart Budownictwo funkcjonują tylko właściwe rozwiązania, bezpieczne materiały oraz precyzyjne procedury. Firma posiada Akredytację Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych.

Więcej - TUTAJ