Marzysz o tym, żeby poczuć się jak piłkarz KGHM Zagłębia Lubin lub zobaczyć jak wygląda szatnia naszej drużyny? Chciałbyś poczuć się jak członek VIP klubu biznesowego Zagłębia? A może w przyszłości chcesz zostać dziennikarzem sportowym?

Dla amatorów piłki nożnej mamy także inną propozycję – pojedynek z profesjonalnym bramkarzem! „Król strzelców” to przygoda, podczas której po zwiedzaniu stadionu zaserwujemy Ci prawdziwy piłkarski trening. Lubiński obiekt kryje wiele ciekawych miejsc, które możesz zobaczyć już dzisiaj, wybierając jedną z opcji wycieczek.

Z sektora Juniora

Edukacyjna wycieczka dla najmłodszych, podczas której dzieciaki poznają podstawowe zasady gry w piłkę nożną. Zwiedzą również najciekawsze miejsca na stadionie i będą przy tym świetnie się bawić.

A wszystko to w towarzystwie przewodnika i maskotki drużyny – Krecika!

Specjalnie przygotowany program dla małych kibiców uwzględnia nie tylko wizytę na murawie i na sektorze rodzinnym, ale także w wielu interesujących miejscach, do których wstęp mają tylko piłkarze KGHM Zagłębia Lubin, np. szatni lub klubowej siłowni. Zapraszamy dzieci do wspólnego spędzania czasu na stadionie ze sportową lekcją w tle.

Uczestnicy nie potrzebują strojów na zmianę. Wymagane jest sportowe obuwie. Wycieczka jest przeznaczona dla grup co najmniej 15-osobowych. Czas trwania ok. 45 minut.


Z sektora Seniora

Drogi Seniorze, nie oglądaj „Miedziowych” w telewizji! Na sport nigdy nie jest za późno! Zapraszamy do kibicowania na żywo na stadionie – to świetna forma spędzenia wolnego czasu. Sektor rodzinny gwarantuje bezpieczeństwo, natomiast obecność opiekunów dla osób starszych pomoże Państwu poczuć się komfortowo. W każdej chwili mogą Państwo prosić przedstawiciela klubu o pomoc lub udzielenie informacji. Zachęcamy mieszkańców naszego miasta oraz okolic do aktywnego trybu życia bez względu na wiek i dołączenia do społeczności fanów Zagłębia Lubin już dzisiaj. Oprócz preferencyjnej ceny biletów dla osób starszych w wysokości od 6 zł, klub przygotował jeszcze jedną niespodziankę! Aby przekonać Państwa do tego jak przyjazny seniorom jest nasz stadion, otwieramy drzwi budynku klubowego. Podczas wycieczki z przewodnikiem, obejrzą Państwo m.in salę z pamiątkami, koszulkami utalentowanych zawodników, którzy zapisali się na kartach historii. To także doskonała okazja, żeby zobaczyć, gdzie trenuje nasz zespół oraz jak poruszać się na stadionie i Sektorze Rodzinnym w dniu meczu.

Wystarczy kilkuosobowa grupa, aby zawnioskować o możliwość bezpłatnej wycieczki z przewodnikiem. Mile widziane grupy, które zdecydują się wielopokoleniowe zwiedzanie. Wycieczka na stadion z wnukami, to wspaniały pomysł na spędzenie wspólnego czasu i dostarczenie potomstwu dawki niezapomnianych wrażeń.


Król Strzelców

To nie jest zwykła wycieczka – to prawdziwe doświadczenie! Tego dnia Twoim przewodnikiem na stadionie będzie jeden z naszych trenerów lub zawodników. Podczas pobytu w klubie będziesz mógł usiąść na ławce rezerwowych, ale nie zagrzejesz tam długo miejsca, bo już chwilę później zaprowadzimy Cię do szatni naszych piłkarzy! Bynajmniej nie po to, żebyś zobaczył, gdzie świętują wygrane mecze - będziesz  mógł przebrać się w klubowy strój i poczuć zew sportowej rywalizacji!

Przygotowaliśmy dla Ciebie profesjonalny trening, podczas którego zmierzysz się z naszym bramkarzem i będziesz miał szansę zdobyć dyplom Króla Strzelców. A skoro o mistrzach mowa, tego dnia będziesz miał także szansę obejrzeć koszulki najlepszych piłkarzy Zagłębia Lubin w specjalnej sali z pamiątkami.

Ta przygoda jest doskonałym pomysłem na prezent dla pasjonatów piłki nożnej! Jeśli nie wiesz co kupić na urodziny kumplowi, z którym chodzisz na mecze, chcemy rozwiać Twoje wątpliwości. Podaruj mu możliwość bycia Królem Strzelców swojej ulubionej drużyny.  


Pasjonat historii

Ten wariant powstał, aby zaspokoić ciekawość kolekcjonerów pamiątek oraz najwierniejszych kibiców naszego klubu. Jeśli wydaje Ci się, że widziałeś już wszystkie archiwalne zdjęcia, to chcemy Cię zaskoczyć! Podczas tej wycieczki po stadionie oprowadzi Cię doświadczony przewodnik, który niejedno pamięta, a zakulisowych opowieści i anegdot z życia drużyny wystarczyłoby na kilkutomową książkę.

To prawdziwa lekcja wspomnień, podczas której zobaczysz perełki zgromadzone w gablotach i szufladach KGHM Zagłębia. Wśród nich są między innymi proporce z najważniejszych rozgrywek, jak choćby z legendarnego meczu z AC Milanem na naszym stadionie.

Jeśli myślisz, że o naszym klubie wiesz wszystko, ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie. Skorzystaj z możliwości prawdziwej konfrontacji z historią ulubionego klubu. Czy Twoja „Miedziowa Tożsamość” jest wystarczająco silna, żeby pamiętać wszystkie momenty, o których chcemy Ci przypomnieć? Sprawdź!


Reporter Sportowy

Czy marzysz o tym, żeby w przyszłości połączyć Twoją pasję z pracą i zostać dziennikarzem sportowym lub rzecznikiem klubu piłkarskiego? Ta wycieczka jest właśnie dla Ciebie! „Reporter Sportowy” to wyjątkowa możliwość zwiedzania stadionu, które zaczniemy od biura prasowego.

Podczas spotkania opowiemy jak utrzymywać kontakty z dziennikarzami oraz na czym polega relacjonowanie meczu na żywo. Dowiesz się kto i w jaki sposób otrzymuje akredytacje oraz poznasz strefy, w obrębie których mogą poruszać się przedstawiciele mediów na stadionie.

Razem zwiedzimy też salę konferencyjną, w której po każdym spotkaniu za zamkniętymi drzwiami odbywają się spotkania trenerów z dziennikarzami. Zacznij spełniać swoje marzenia już dzisiaj i przekonaj się czy praca reportera jest dla Ciebie.


Piłkarskie urodziny

Chcesz sprawić radość na twarzy Twojej pociechy i zorganizować niezapomniane urodziny? Piłkarskie przyjęcie na stadionie przejdzie do historii we wspomnieniach Twojego dziecka! Tego dnia jubilat oraz jego goście zwiedzą zakątki stadionu i poczują się jak prawdziwi piłkarze! My zadbamy o bezpieczeństwo i dobrą zabawę od pierwszego do ostatniego gwizdka sędziego, czyli prowadzącego spotkanie.

W ciągu trzech godzin na stadionie, mali goście zwiedzą stadion, murawę, a nawet szatnię piłkarzy KGHM Zagłębia Lubin. W urodzinowo udekorowanej sali VIP, na dzieciaki będą czekały ciepłe i zimne napoje. Pomiędzy zwiedzaniem różnych ciekawych zakątków klubu, odbędą się konkurencje sportowe i zabawy z udziałem animatorów, które pomogą sprawdzić szybkość i sprawność małych kibiców zarówno w zawodach indywidualnych, jak i grupowych!

Na zakończenie jubilat otrzyma od klubu koszulkę z podpisami wszystkich piłkarzy naszej drużyny! To pomysł na urodziny, które Twoje dziecko zapamięta na całe życie!