Akademia: Prezes KGHM spotkał się z naszymi mistrzami / Akademia / KGHM Zagłębie Lubin
Akademia: Prezes KGHM spotkał się z naszymi mistrzami 8 lip

Akademia: Prezes KGHM spotkał się z naszymi mistrzami

Prezes KGHM Polska Miedź S.A. Pan Marcin Chludziński w czwartkowe popołudnie spotkał się w siedzibie naszego Klubu z drużynami U-18 oraz U-17, by osobiście pogratulować im zdobytych tytułów mistrzów Polski. Zapraszamy na krótką relację z tego wydarzenia.

8 lip 2022 13:08

Fot. Tomasz Jóźwiak
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

W spotkaniu z Prezesem KGHM udział wzięli zawodnicy i członkowie sztabów szkoleniowych drużyn U-18 i U-17. Obecni byli również Dyrektor Akademii KGHM Zagłębia Adam Buczek, Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski oraz Prezes Zagłębia Lubin Michał Kielan, który otworzył wydarzenie.

Michał Kielan, Prezes Zarządu Zagłębie Lubin S.A.:

- Jest nam niezmiernie miło, że w tym dla nas najlepszym roku w Akademii, możemy wspólnie świętować te sukcesy. Jesteśmy bardzo wdzięczni za wsparcie i wizytę pana prezesa KGHM na naszym obiekcie.

Marcin Chludziński, Prezes KGHM Polska Miedź S.A.:

- Sukcesy rzeczywiście robią wrażenie, szczerze gratuluję i trzymam kciuki za dalsze zwycięstwa. Wasze sukcesy tylko potwierdzają sens współpracy naszej firmy z Akademią. Cieszę się, że to daje efekty.

Adam Buczek, Dyrektor AP KGHM Zagłębie:

- Dziękujemy jeszcze raz za wsparcie, bo dzięki KGHM nasi młodzi zawodnicy mogą spełniać swoje marzenia. Dzięki temu mogą realnie marzyć o tym, by w przyszłości zagrać na Stadionie Zagłębia, bo to jest ich największe marzenie. Chciałbym jeszcze raz bardzo pogratulować naszym drużynom tego, co udało się osiągnąć w minionym sezonie. Teraz wróciliśmy już do przygotowań do kolejnych rozgrywek, ale o tym, co się stało, nie możemy zapominać.

 

Na ręce Prezesa KGHM Polska Miedź S.A. Marcina Chludzińskiego przekazane zostały pamiątkowe zdjęcia drużynowe oraz złote medale. 

Dziękujemy za wsparcie!