Zagłębie TV

Rusz z nami w Pogoń za kolejnymi zwycięstwami!

Już w najbliższy piątek, spotkanie 12. kolejki PKO Ekstraklasy #ZAGPOG! Nie czekaj na ostatni moment i kup bilet już dziś. Starcie najlepszej ofensywy w lidze z liderem tabeli rozpocznie się o godzinie 18:00 na Stadionie Zagłębia.

Przygotowania do meczu z "Portowcami"

W tym tygodniu PKO Ekstraklasa pauzuję z uwagi na mecze Reprezentacji. Pomimo tego zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin są w ciągłym treningu i przygotowują się do meczu z liderującą Pogonią Szczecin.

Kulisy spotkania #LGDZAG

Mamy to! "Miedziowi" odnieśli pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie 2019/2020. Sprawdźcie, jak wyglądało spotkanie Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin zza kulis.

#LGDZAG | Bartosz Kopacz o meczu w Gdańsku

Obrońca KGHM Zagłębia rozegrał całkiem dobre zawody, jak i cała drużyna "Miedziowych". Zapytaliśmy zawodnika lubinian o plany na przerwę reprezentacyjną, a także poprosiliśmy o analizę wczorajszego meczu.

#LGDZAG | Zapis wideo konferencji prasowej

Po spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy odbyła się konferencja prasowa z udziałem obu szkoleniowców. Zobaczcie co mieli do powiedzenia po sobotnim meczu.

#LGDZAG | Skrót spotkania

W meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy drużyna KGHM Zagłębia Lubin pokonała na wyjeździe Lechię Gdańsk 2:1. Zapraszamy na skrót z tego spotkania.