Zagłębie TV

Jakub Tosik | W każdym meczu gramy o zwycięstwo

Pomocnik KGHM Zagłębia Lubin podsumował spotkanie 18. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym "Miedziowi" pokonali Jagiellonię Białystok 1:0. Popularny "Tosiu" opowiedział także o planach drużyny na koniec roku, ważnym aspekcie tego zwycięstwa, a także o tym, jak przywitano go w Białymstoku. Zapraszamy.

#JAGZAG | Konferencja prasowa

W spotkaniu 18. kolejki PKO Ekstraklasy Jagiellonia Białystok przegrała na własnym boisku z KGHM Zagłębiem Lubin 0:1. Po meczu odbyła się konferencja prasowa z udziałem szkoleniowców obu drużyn.

Skrót spotkania z Jagiellonią

W spotkaniu 18. kolejki PKO Ekstraklasy "Miedziowi" wywożą z Białegostoku cenne trzy punkty, wygrywając z Jagiellonią 1:0. Zapraszamy na skrót tego meczu.

Trening "Miedziowych" przed spotkaniem z Jagiellonią

Już jutro piłkarze KGHM Zagłębia rozegrają kolejne spotkanie w ramach 18. kolejki PKO Ekstraklasy. Przeciwnikiem "Miedziowych" będzie Jagiellonia Białystok, która plasuje się na 9. miejscu w ligowej tabeli. Zobaczcie, jak wyglądały ostatnie zajęcia "Miedziowych" przed jutrzejszy pojedynkiem.

Kulisy spotkania Lechia Gdańsk - KGHM Zagłębie Lubin

W 1/8 finału Totolotek Pucharu Polski "Miedziowi" przegrali z Lechią Gdańsk 2:3. Zapraszamy na kulisy wczorajszego spotkania, przygotowane przez naszą telewizję klubową.

Konrad Forenc po meczu Totolotek Pucharu Polski

Nie udał się "Miedziowym" wyjazd do Gdańska. W 1/8 Totolotek Pucharu Polski przegrywamy z Lechią 2:3 i odpadamy z dalszej rywalizacji. Spotkanie miało niespodziewany przebieg, a o to co wydarzyło się na boisku spytaliśmy bramkarza KGHM Zagłębia.