Zagłębie TV / KGHM Zagłębie Lubin

Zagłębie TV

Legia Warszawa - KGHM Zagłębie Lubin | Skrót meczu

Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji sobotniego meczu 1. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy Legią Warszawa a KGHM Zagłębiem Lubin.

Dominik Hładun: Powrót do Zagłębia był dla mnie priorytetem

Po dwóch latach Dominik Hładun znów będzie reprezentował barwy naszego Klubu. W pierwszej rozmowie po powrocie do Lubina Hładi opowiedział o kulisach swojego transferu, celach, a także o pobycie w Legii Warszawa.

Całe Zagłębie zagrało dla Kuby Gracza!

W sobotę na obiektach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębia odbył się charytatywny turniej „Całe Zagłębie dla Kuby Gracza”! Zgodnie z tradycją cała społeczność Zagłębia Lubin stanęła na wysokości zadania i udowodniła swoją wielką siłę!

Piłkarskie Państwa-Miasta | WIELKI FINAŁ

Z szesnastu uczestników zostało już tylko ośmiu. Do uzupełnienia dwie nowe kategorie. Jesteście ciekawi, który z naszych zawodników popisał się największymi umiejętnościami i zgarnął tytuł wygranego obozu? Zapraszamy do obejrzenia wielkiego finału Piłkarskich Państw-Miast!

KGHM Zagłębie Lubin 1:0 NK Nafta Lendava | Skrót meczu i wypowiedź trenera Waldemara Fornalika

Zapraszamy do obejrzenia skrótu ostatniego sparingu KGHM Zagłębia Lubin podczas zgrupowania w Moravskich Toplicach. Podopieczni Waldemara Fornalika wygrali dzisiaj z NK Nafta Lendava 1:0, a jedyne trafienie w spotkaniu zanotował Arkadiusz Woźniak.

KGHM Zagłębie Lubin - Nafta Lendava | Transmisja sparingu

O godzinie 16:00 rozpocznie się ostatnie sparing podopiecznych Waldemara Fornalika na zgrupowaniu w Moravskich Toplicach. Przeciwnikiem Miedziowych będzie beniaminek słoweńskiej 1 ligi NK Nafta Lendava. Transmisja meczu na naszym kanale YouTube.