Zagłębie TV

Ruszyły przygotowania do sezonu!

W czwartek piłkarze KGHM Zagłębia rozpoczęli przygotowania do powrotu na ligowe boiska. W pierwszej kolejce sezonu "Miedziowi" podejmą w Lubinie wicemistrza Polski, drużynę Lecha Poznań. Spotkanie rozpocznie się w piątek 21 sierpnia o godzinie 18:00 i już dziś zapraszamy na Stadion! Tymczasem zobaczcie, jak wyglądała pierwsza po urlopach jednostka treningowa ekipy trenera Martina Seveli.

DOŁĄCZ DO ZAGŁĘBIA! | Zapraszamy na staż!

Adrian i Dominika to kolejne osoby, które pracę w Zagłębiu Lubin poprzedziły stażem. Dziś są pracownikami Klubu i realizują się w działaniach na rzecz "Miedziowych". Już dziś zgłoś swoją kandydaturę na staż w Zagłębiu Lubin, wysyłając maila na adres: m.wachnik@zaglebie.com i bądź częścią #MiedziowejTożsamości!

Krzysztof Kostka - historyk i kolekcjoner pamiątek | #MiedziowaTożsamość

Od wielu lat kolekcjonuje pamiątki związane z naszym klubem. Właściwie to zwariował na punkcie historii Zagłębia, oczywiście w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Skąd wzięła się jego pasja i jakie unikaty posiada w swojej kolekcji? O tym wszystkim opowie Wam sam zainteresowany, Krzysztof Kostka.

#ZdrowyZagłębiak | Co musisz wiedzieć o CUKRZYCY?

W kolejnym odcinku naszej serii skupimy się na zagrożeniach związanych z bardzo groźną chorobą dzisiejszych czasów - cukrzycą. Co robić, aby jej uniknąć? Jak ją wykryć? Co wpływa na rozwój choroby? Tego dowiecie się z naszego materiału. Zapraszamy!

Bartosz Kopacz, Alan Czerwiński i Jakub Tosik odchodzą z KGHM Zagłębia Lubin

Razem rozegrali ponad 350 spotkań dla pierwszej drużyny KGHM Zagłębia i przez ostatnie lata byli mocnymi postaciami naszego zespołu. Przyszedł jednak czas na to, by pożegnać się z trzema zawodnikami, którzy w przyszłym sezonie będą reprezentować barwy innych klubów. Tosiu, Kopi, Alan - dziękujemy!

Kulisy #GORZAG

W spotkaniu 37. kolejki PKO Ekstraklasy "Miedziowi" pokonali w Zabrzu miejscowego Górnika 2:0 po bramkach Bartosza Białka i Filipa Starzyńskiego, udanie kończąc sezon 2019/2020. Zapraszamy Was na ostatnie kulisy w tych rozgrywkach!