Zagłębie TV

Skrót spotkania z Wisłą Kraków

W 22. kolejce piłkarze KGHM Zagłębia Lubin przegrywają na własnym boisku z Wisłą Kraków 0:1. Poniżej skrót tego spotkania.

Górnik ZG Lubin | #PoRobocie

Kibice KGHM Zagłębia na co dzień wykonują różne zawody. Najliczniejszą grupę stanowią Górnicy, którzy w trudach i pocie czoła wykonują swoje obowiązki. Choć, jako mieszkańcy Zagłębia Miedziowego, jesteśmy różni, to łączy nas jeden Klub - Zagłębie Lubin. #PoRobocie jest czas dla rodziny i dla siebie. Jest czas na bycie Kibicem. Niezależnie od dnia i godziny, Stadion Zagłębia jest miejscem, w którym tworzymy Miedziową Tożsamość. Zobaczcie pierwszą odsłonę projektu #PoRobocie, którego bohaterami są zwykli-niezwykli ludzie.

Kulisy spotkania Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

Spotkanie 21. kolejki PKO Ekstraklasy nie poszło po myśli Miedziowych, którzy przegrali w Gliwicach 0:2. Zapraszamy na premierowe kulisy w 2020 roku.

Sasa Balić po spotkaniu Piast Gliwice - KGHM Zagłębie Lubin

W 21. kolejce PKO Ekstraklasy Miedziowi ulegli mistrzowi Polski z Gliwic 0:2. Zapraszamy do objerzenia wywiadu pomeczowego z obrońcą KGHM Zagłębia, Sasą Baliciem.

#PIAZAG | Skrót spotkania

W pierwszym meczu ligowym, który KGHM Zagłębie Lubin rozgrywało w 2020 roku, "Miedziowi" przegrali w Gliwicach 0:2 (0:1) po bramkach Félixa i Czerwińskiego. Poniżej znajduje się skrót z tego spotkania.

Martin Sevela przed spotkaniem Piast Gliwice - KGHM Zagłębie

Już jutro piłkarze KGHM Zagłębia Lubin zainaugurują ligowe granie w 2020 roku. Zobaczcie, co przed meczem z Piastem Gliwice miał do powiedzenia szkoleniowiec Miedziowych, Martin Sevela.