Zagłębie TV

Wieczorynka w wykonaniu Foriego | Posłuchaj Piłkarza

Specjalnie z myślą o najmłodszych Kibicach Zagłębia przygotowaliśmy niespodziankę na Dzień Dziecka! Bramkarz "Miedziowych" Konrad Forenc zmierzył się ze "Słoniem Trąbalskim" Juliana Tuwima. Zapraszamy do wspólnego oglądania i słuchania!

Kulisy wygranego meczu z Pogonią Szczecin

Powrót po niemal trzech miesiącach przerwy na boiska PKO Ekstraklasy, wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin i pewne zwycięstwo KGHM Zagłębia! Zapraszamy na kulisy meczu z Portowcami, których piłkarze trenera Martina Seveli pokonali 3:0.

#POGZAG | Skrót spotkania

W meczu 27. kolejki PKO Ekstraklasy piłkarze KGHM Zagłębia Lubin wygrali w Szczecinie z Pogonią 3:0. Bramki dla "Miedziowych" zdobywali Drażić, Bohar i Białek. Zapraszamy na skrót z tego spotkania.

Studio przed #POGZAG | ŠEVELA, BASHKIROV I WIDEO OD KIBICÓW

Przed meczem 27. kolejki PKO Ekstraklasy zapraszamy Was do naszego studia, z którego dowiecie się jaką trener Martin Ševela ma strategię na spotkanie z Portowcami, czego nie może doczekać się popularny Baszka i kto jest najgroźniejszą postacią w obozie rywala. Materiał kończymy nagraniami od Was, Kibiców Zagłębia Lubin

Zrób ze swoim dzieckiem prezent na DZIEŃ MAMY! | MAKRAMA EkoZagłębiaka

Dzień Mamy zbliża się wielkimi krokami! Przygotowaliśmy pomysł na własnoręcznie zrobiony prezent, który możesz wykonać razem ze swoim dzieckiem! Efekt? Wspólnie spędzony czas i piękny prezent dla każdej Mamy!

Kolej na... BARTOSZA BIAŁKA!

Od kogo z drużyny nauczył się najwięcej, w jakim klubie chciałby kiedyś grać i z jakimi przezwiskami, nadanymi przez kolegów z AP KGHM Zagłębie, się nie zgadza? Zapraszamy na krótką rozmowę z napastnikiem KGHM Zagłębia, Bartkiem Białkiem!