Zagłębie TV

Kulisy spotkania #ZAGWPŁ

Piątkowe spotkanie KGHM Zagłębie Lubin - Wisła Płock dostarczyło kibicom wiele pięknych wrażeń i aż pięć goli dla "Miedziowych". Zobaczcie, jak wyglądało starcie z "Nafciarzami" zza kulis.

Kamil Mazek: Cieszę się z wygranej i powrotu do drużyny

Do pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin po dłuższej przerwie wrócił Kamil Mazek. Skrzydłowy nie ukrywał zadowolenia z tego faktu oraz podkreślał, że dla drużyny tak wysokie zwycięstwo, jakim było 5:0 z Wisłą Płock, jest niezwykle cenne.

Alan Czerwiński: Cieszymy się ze zwycięstwa, ale przed nami ważny mecz

W spotkaniu z Wisłą Płock "Miedziowi" odnieśli bardzo przekonujące zwycięstwo 5:0. Jednym z głównych architektów wczorajszej wygranej był Alan Czerwiński - zdobywca bramki i autor dwóch asyst. Zobaczcie, co miał do powiedzenia prawy obrońca KGHM Zagłębia.

#ZAGWPŁ | Skrót spotkania

W meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy "Miedziowi" wysoko, bo aż 5:0 pokonali Wisłę Płock. Zapraszamy na skrót tego spotkania.

Bartosz Kopacz przed meczem #ZAGWPŁ

Po przerwie reprezentacyjnej wracają rozgrywki PKO Ekstraklasy. W 8. kolejce piłkarze KGHM Zagłębia zmierzą się z Wisłą Płock. Sprawdźcie, co do powiedzenia miał obrońca "Miedziowych" - Bartosz Kopacz.

Paweł Karmelita przed meczem z Wisłą Płock

13 września o godzinie 18:00 piłkarze KGHM Zagłębia Lubin w meczu 8. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzą się na własnym stadionie z Wisłą Płock. Zapytaliśmy trenera "Miedziowych" o przygotowania do tego spotkania.