Zagłębie TV

Kulisy spotkania KGHM Zagłębie - Lechia Gdańsk

Spotkanie 8. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się remisem 1:1 z Lechią Gdańsk. Zapraszamy na kulisy piątkowego spotkania.

Skrót spotkania KGHM Zagłębie - Lechia

Spotkanie 8. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się remisem "Miedziowych" z "Lechistami" 1:1. Poniżej prezentujemy najciekawsze fragmenty dzisiejszego pojedynku.

Studio przed #ZAGLGD | RUDYNEK Z PS, PRZYGOTOWANIA MIEDZIOWYCH, FIFA21

W studiu przed meczem KGHM Zagłębia z Lechią Gdańsk zobaczycie m.in. rozmowę z dziennikarzem Przeglądu Sportowego Grzegorzem Rudynkiem, podsumowanie przygotowań obu drużyn, kilka faktów historycznych oraz informacje o konkursie, w którym do wygrania będzie FIFA21.

Bez punktów z Warszawy | Kulisy spotkania Legia - KGHM Zagłębie

Spotkanie 7. kolejki PKO Ekstraklasy nie zakończyło się po naszej myśli. "Miedziowi" przegrali w Warszawie z Legią 1:2. Zapraszamy do obejrzenia wczorajszego meczu od kulis.

Skrót spotkania Legia - KGHM Zagłębie

Spotkanie 7. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się porażką KGHM Zagłębia z Legią 1:2. Poniżej prezentujemy najciekawsze fragmenty dzisiejszego pojedynku.

Studio przed #LEGZAG | ŠEVELA, SLISZ, WŁODARCZYK

W studiu przed meczem z Legią Warszawa zobaczycie trenera KGHM Zagłębia Martina Ševelę, byłego piłkarza "Miedziowych", a obecnie zawodnika Legii Bartosza Slisza oraz Tomasza Włodarczyka z serwisu meczyki.pl. Zapraszamy do oglądania!