Zagłębie TV

Bez punktów w Częstochowie | Kulisy meczu Raków - KGHM Zagłębie

O sobotnim meczu 16. kolejki PKO BP Ekstraklasy będziemy chcieli jak najszybciej zapomnieć. Miedziowi mierzyli się w mroźny wieczór z Rakowem Częstochowa, czyli zespołem, który w obecnym sezonie ligowym nie zaznał jeszcze smaku porażki na własnym obiekcie. Podopieczni Marka Papszuna podtrzymali szczęśliwą serię, pokonując lubinian 4:0. Zobaczcie, jak to spotkanie wyglądało zza kulis.

Skrót meczu z Rakowem

Spotkanie 16. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się porażką Miedziowych z Rakowem 0:4. Poniżej prezentujemy skrót sobotniego meczu.

Misja Raków rozpoczęta!

Po analizie ostatniego spotkania z Radomiakiem Radom, zespół KGHM Zagłębia Lubin rozpoczął przygotowania do sobotniego meczu w Częstochowie. Zobaczcie, jak okiem naszej klubowej kamery wyglądała dzisiejsza jednostka treningowa podopiecznych trenera Dariusza Żurawia.

Zadecydowała skuteczność | Kulisy meczu KGHM Zagłębie - Radomiak

Zarówno zawodnicy, jak i kibice KGHM Zagłębia z pewnością nie tak wyobrażali sobie pierwszy pojedynek z Radomiakiem Radom na poziomie PKO Ekstraklasy. Beniaminek okazał się skuteczniejszy, przez co wywiózł z Lubina komplet trzech punktów. Zapraszamy do obejrzenia kulis poniedziałkowego spotkania 15. kolejki ligowych rozgrywek.

Skrót spotkania z Radomiakiem

Spotkanie 15. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się porażką Miedziowych 0:2. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji dzisiejszego meczu.

Po raz pierwszy z Radomiakiem w Ekstraklasie

Już w najbliższy poniedziałek podopieczni Dariusza Żurawia zmierzą się w domowym meczu z Radomiakiem Radom. Po raz ostatni oba zespoły spotkały się w sezonie 1988/1989 w II lidze, a tym razem zagrają pierwsze spotkanie na najwyższym szczeblu rozgrywek w Polsce. Jak wiele zmieniło się od tego czasu? Na pewno nie nasz cel! Zawsze walczymy o zwycięstwo!