Zagłębie TV

Maratończyk cz. I | #ZagłębieTreningu

Zapraszamy na kolejny trening przygotowany przez trenera przygotowania motorycznego pierwszego zespołu KGHM Zagłębia - Marka Świdra. Dziś podejmijcie wyzwanie i wykonajcie zestaw na wydolność maratończyka!

Zagłębie ze Staropolanką razem od wielu lat

Ostatnie lata, to wiele projektów, które wraz ze Staropolanką udało się nam razem zrealizować. Limitowana edycja wody z etykietą w "Miedziowych" barwach, pierwszy Bieg Krecika czy dedykowana butelki popularnej H20 z okazji 100 - lecia Niepodległości, to tylko niektóre z nich. W trosce o zdrowie naszych kibiców, Staropolanka włącza się także do przedsięwzięć edukacyjnych i prozdrowotnych, będąc naszym wsparciem na wielu płaszczyznach. Dziękujemy, że jesteście z nami!

Żelazny Brzuch | #ZagłębieTreningu

Zapraszamy na nowy odcinek treningowy, przygotowany przez trenera przygotowania motorycznego KGHM Zagłębia - Marka Świdra. Kolejny zestaw obejmuje aktywizację, rozgrzewkę i cztery ćwiczenia na zbudowanie silnych mięśni brzucha. Dokładny opis treningu znajdziesz w opisie filmu. Powodzenia!

Zapowiedź: Żelazny brzuch | #ZagłębieTreningu

Czekacie na kolejny zestaw treningowy od trenera przygotowania motorycznego pierwszej drużyny KGHM Zagłębia Marka Świdra? Już w czwartek na kanale pojawi się set na żelazny brzuch! Jeśli jeszcze nie wykonaliście pierwszego z serii treningu, nic straconego - zestaw na klatę gladiatora znajdziecie na naszym kanale YouTube - ZaglebieChannel.

Alan Czerwiński | #WieszWiersz

Rozpoczynamy akcję #WieszWiersz, a na pierwszy ogień poszedł obrońca KGHM Zagłębia, Alan Czerwiński. Do dalszej zabawy nominujemy Cuprum Lubin, Zagłębie Lubin - sekcje szczypiornistek i piłkarzy ręcznych, SMK Lubin oraz zawodników GKS-u Katowice i Lecha Poznań.

Q&A z Martinem Ševelą

Zapraszamy do objerzenia zapisu z wczorajszej transmisji live, na której trener Martin Ševela zmierzył się z Waszymi pytaniami.