Zagłębie TV

Hładi wybronił mecz | Kulisy spotkania Warta Poznań - KGHM Zagłębie Lubin

W spotkaniu 9. kolejki PKO BP Ekstraklasy Miedziowi pokonali w Grodzisku Wielkopolskim Wartę Poznań 2:0 po trafieniach Tomasa Zajica i Patryka Szysza. Bohaterem spotkania był jednak Dominiki Hładun, który oprócz obronionego rzutu karnego w kilku sytuacjach wykazał się wielkim kunsztem i ratował nas z niebywałych opresji. Zapraszamy do obejrzenia sobotniego spotkania od kulis.

Skrót meczu KGHM Zagłębie - Warta Poznań

Spotkanie 9. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się zwycięstwem KGHM Zagłębia Lubin z Wartą Poznań 2:0. Gole dla Miedziowych strzelili Tomas Zajic oraz Patryk Szysz. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji dzisiejszego meczu.

Zadanie wykonane | Kulisy meczu Śląsk II Wrocław - KGHM Zagłębie Lubin

We wtorek zespół KGHM Zagłębia mierzył się na stadionie przy Oporowskiej z drugą drużyną Śląska Wrocław. Po bramkach Szysza, Zajica i Podlińskiego lubinianie zwyciężyli 3:0, dzięki czemu awansowali do kolejnej rundy rozgrywek. Zobaczcie, jak derbowe spotkanie wyglądało od kulis.

Zadecydowała druga połowa | Kulisy meczu KGHM Zagłębie Lubin - Bruk-Bet Termalica Nieciecza

Spotkanie 8. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Bruk-Bet Termaliką Nieciecza zakończyło się zwycięstwem Miedziowych 2:1. Zobaczcie, jak wyglądał ten mecz od kulis.

Skrót meczu z Termalicą

Spotkanie 8. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się wygraną Miedziowych z Termaliką Nieciecza 2:1. Zapraszamy do obejrzenia najciekawszych akcji dzisiejszego meczu.

Studio przed #ZAGBBT

W studiu przed #ZAGBBT: Jakub Wójcicki, sytuacja zdrowotna Miedziowych, podsumowanie ligowych poczynań naszego dzisiejszego rywala, a także wszystkie najważniejsze informacje przed przyjściem na Stadion. Zapraszamy do oglądania!