Zagłębie TV / KGHM Zagłębie Lubin

Zagłębie TV

KGHM Zagłębie Lubin 1:1 Cracovia | Kulisy meczu

Zapraszamy do obejrzenia zakulisowych scen meczu 21. kolejki PKO BP Ekstraklasy pomiędzy KGHM Zagłębiem Lubin a Cracovią! W dzisiejszym materiale zobaczycie m.in. wizytę dziecięcej eskorty z Chełmska Śląskiego, typowanie naszych kibiców, a także to co działo się na boisku podczas wczorajszego starcia!

Lech Poznań - KGHM Zagłębie Lubin | Kulisy meczu

Inauguracja rundy wiosennej, pierwszy wyjazd Kuby, liczne wsparcie na trybunach. Zobaczcie, jak zza kulis wyglądał sobotni mecz Miedziowych, w którym mierzyliśmy się przy Bułgarskiej z Lechem Poznań.

Miedziowi wsparli akcję "Pączek ze Szlachetnym Nadzieniem"

Podobnie jak rok temu piłkarze oraz pracownicy Zagłębia Lubin wsparli dziś akcję "Pączek ze Szlachetnym Nadzieniem". Z tej okazji razem z Szymonem Karasińskim, Igorem Orlikowskim i Milanem Posmykiem odwiedziliśmy Szyb Wschodni ZG Lubin, a także siedzibę KGHM-u.

Miedziowy Quiz | WIELKI FINAŁ

Wielki finał Miedziowego Quizu! Arkadiusz Woźniak i Mateusz Grzybek kontra Damian Dąbrowski i Marek Mróz! Która para wyszła zwycięsko z ostatniego pojedynku w naszej obozowej zabawie? Przekonajcie się sami!

Ostatni trening w Belek, chrzest nowych Miedziowych | MerhabaLubinVlog

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego materiału z naszego zgrupowania w Belek. W dzisiejszym odcinku zobaczycie ostatni trening naszych piłkarzy na tureckiej ziemi oraz urywki z chrztu naszych nowych zawodników! Zobaczcie materiał!

Skrót ostatnich sparingów i wypowiedź trenera Waldemara Fornalika

Zapraszamy do obejrzenia skrótu dwóch ostatnich sparingów z LNZ Cherkasy i Dinamem Batumi wraz z pomeczową wypowiedzią trenera Waldemara Fornalika, który także podsumował pracę wykonaną na obozie w Turcji.