Zagłębie TV

Remis w ostatnim meczu domowym | Kulisy spotkania KGHM Zagłębie - Pogoń

W ramach 29. kolejki PKO Ekstraklasy zespół Miedziowych podejmował na własnym terenie drużynę Pogoni Szczecin. Ostatnie w tym sezonie spotkanie rozgrywane na Stadionie Zagłębia zakończyło się podziałem punktów. Zobaczcie, jak od kulis wyglądało piątkowe starcie podopiecznych Martina Seveli z "Portowcami". Zapraszamy!

Skrót meczu z Pogonią

Spotkanie 29. kolejki PKO Ekstraklasy zakończyło się remisem 1:1. Powyżej prezentujemy skrót tego pojedynku.

Ostatni mecz domowy w sezonie! | STUDIO przed #ZAGPOG

Zapraszamy do studia meczowego przed spotkaniem 29. kolejki PKO Ekstraklasy! KGHM Zagłębie podejmie w Lubinie Pogoń Szczecin, a w materiale zobaczycie rozmowę z Łukaszem Łakomym, kibica wyróżnionego przez PKO Bank Polski, a także najważniejsze informacje dotyczące obu drużyn.

Wiele emocji i brak rozstrzygnięcia | Kulisy Derbów Dolnego Śląska

W ramach 28. kolejki PKO Ekstraklasy zespół KGHM Zagłębia Lubin mierzył się na wyjeździe ze Śląskiem Wrocław. Pomimo bezbramkowego remisu, z pewnością nie zabrakło wielu emocji oraz derbowej atmosfery. Usiądźcie wygodnie i zobaczcie, jak wyglądał dzień meczowy okiem naszej klubowej kamery. Zapraszamy!

Dominik Hładun po meczu ze Śląskiem Wrocław.

W spotkaniu 28. kolejki rozgrywek PKO Ekstraklasy zawodnicy "Miedziowych" zremisowali ze Śląskiem Wrocław 0:0. Poprosiliśmy bramkarza lubinian o kilka słów podsumowania wczorajszego meczu.

Skrót meczu ze Śląskiem

Derby Dolnego Śląska zakończyły się remisem KGHM Zagłębia ze Śląskiem Wrocław 0:0. Powyżej prezentujemy skrót tego pojedynku.