Grała Akademia | Podsumowanie weekendu 7 lis

Grała Akademia | Podsumowanie weekendu

Zapraszamy na podsumowanie weekendowych wyników najstarszych drużyn AP KGHM Zagłębie. W nim między innymi wygrane naszych mistrzów Polski juniorów oraz juniorów młodszych w starciach ze Śląskiem Wrocław.

7 lis 2022 11:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

KGHM Zagłębie II Lubin

W meczu 18. kolejki eWinner 2 ligi podopieczni trenera Jarosława Krzyżanowskiego ulegli w wyjazdowym starciu przeciwko Pogoni Siedlce 0:1. Jedyną bramkę w tym spotkaniu dla rywali zdobył Damian Nowak. 

POGOŃ SIEDLCE 1-0 KGHM ZAGŁĘBIE II LUBIN 

Bramka: Damian Nowak 17

Pogoń: 1. Maciej Kikolski - 24. Przemysław Misiak, 2. Tomasz Lewandowski, 26. Michał Rutkowski, 23. Nikodem Fiedosewicz - 29. Marcinho, 31. Ernest Dzięcioł (90, 16. Jakub Sinior), 99. Bartosz Wicenciak (85, 98. Maciej Kołoczek), 7. Damian Szuprytowski (69, 6. Mateusz Piotrowski), 56. Cezary Demianiuk - 9. Damian Nowak (90, 14. Marcel Grochowski).

KGHM Zagłębie II: 1. Michał Matys - 2. Arkadiusz Woźniak, 3. Milan Posmyk, 4. Michał Bogacz, 5. Kamil Sobczak - 7. Jakub Kolan, 6. Mateusz Kizyma, 8. Dawid Pakulski (80, 18. Mateusz Chmarek), 10. Saša Živec (66, 16. Kacper Terlecki), 11. Cheikhou Dieng (76, 17. Kacper Masiak) - 9. Rafał Adamski (80, 19. Wojciech Szafranek).

żółte kartki: Misiak, Dzięcioł, Wicenciak, Fiedosewicz - Kolan, Bogacz.

sędziował: Damian Krumplewski (Olsztyn).

CLJ U-19

W meczu 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-19 podopieczni trenera Marcina Cilińskiego pokonali na wyjeździe Śląsk Wrocław 3:1, po bramkach Kacpra Masiaka, Mateusza Chmarka oraz Oliwiera Sławińskiego. 

ŚLĄSK WROCŁAW 1-3 ZAGŁĘBIE LUBIN 

Bramki: Wołczek 58' - Masiak 8', Chmarek 23', Sławiński 74'

Śląsk: Głogowski - Gerstenstein (63' Lipiński), Gryglak (79' Poliński), Kurowski (55' Zender), Lutostański (21' Bednarczyk), Maszkowski, Matuszewski, Rozum, Wojtczak, Wołczek, Zawadzki.

Zagłębie: 1. Radziński - 2. Orlikowski, 3. Sochań, 4. Panasiuk, 5. K. Frankowski (83' 13. Moczyński) - 6. Tarkowski (55' 16. Sygieniewicz), 7. Masiak (65' 17. Kubacki), 8. Łoboda (80' 18. Maćków), 10. Popielec (65' 14. Starosta), 11. Chmarek (65' 15. Bonikowski) - 9. Sławiński.

CLJ U-17

W meczu 13. kolejki Centralnej Ligi Juniorów U-17 podopieczni trenera Tomasza Bożyczko zwyciężyli na własnym boisku ze Śląskiem Wrocław 3:1. Bramki dla naszego zespołu zdobywali Mateusz Skoczylas, Marcel Reguła oraz Dominik Gregorski. Dzięki tej wygranej, Miedziowi wskoczyli na drugą lokatę w tabeli. 

ZAGŁĘBIE LUBIN 3-1 ŚLĄSK WROCŁAW 3:1 

Bramki: Skoczylas 16', Reguła 30', Gregorski 86' - Benedyktowicz 73'

Zagłębie: 1. Matysek - 2. Dorożko, 3. Osuch, 4. Sobek, 5. Cisek - 6. Wandachowicz, 7. Szulc, 8. Dziewiatowski, 10. Niedźwiedź, 11. Reguła - 9. Skoczylas.

Ławka rezerwowych: 12. Pietruszewski, 13. Gregorski, 14. Gap, 15. Sowiecki, 16. Rogowski, 17. Rokita, 18. Sobolewski.

Galeria zdjęć - TUTAJ

CLJ U-15

Podopieczni trenera Marka Sinkiewicza zremisowali w meczu 12. kolejki CLJ U15 z Górnikiem Zabrze 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcel Foks. 

GÓRNIK ZABRZE 1-1 ZAGŁĘBIE LUBIN 

Bramki: Podolski 56' - Foks 66'

Górnik: Tabor - Czaja, Farouni, Góral, Gwózdek, Machura (70' P. Pietrzyk), Nowara (53' Watola), J. Pietrzyk (70' Prudel), Podolski (60' Nalewajka), Sieracki (41' Matyjasik), Wojtczak.

Zagłębie: 1. Bednarski - 2. Klimpel (69' 13. Bębas), 3. Toporowski (41' 14. Błauciak), 4. J. Fogt, 5. S. Fogt - 6. Chmielowiec (41' 18. Ośka), 7. Wiśniowski (60' 15. Foks), 8. Chruściński (41' 17. Marek) , 10. Kinasz, 11. Zębacki (41' 18. Ośka) - 9. Chabros.

DLJM U-16

W meczu 11. kolejki Dolnośląskiej Ligi Juniorów Młodszych podopieczni trenera Piotra Stańko ponieśli pierwszą porażkę w sezonie, ulegając po emocjonującym meczu Miedzi Legnica 4:5. Bramki dla naszej drużyny zdobywali Maksymilian Maćkowiak, Kamil Nowogoński, Mateusz Musiał oraz Oskar Droździk.

ZAGŁĘBIE LUBIN 4-5 MIEDŹ LEGNICA 

Bramki: Maćkowiak, Droździk, K. Nowogoński, Musiał

Zagłębie: 1. Pietruszewski - 2. Ratajczak, 3 Kordus, 4. Solecki, 5. D. Nowogoński - 6. Musiał, 7. Droździk, 8. Ede, 10. Kaczmarek, 11. K. Nowogoński - 9. Maćkowiak.

Ławka rezerowych: 12. Szatkowski, 13. Nowak, 14. Siciński, 15. Skrobich, 16. Stańczak, 17. Tyborczyk, 18. Wierszak.

Galeria zdjęć - TUTAJ