Krzysztof Paluszek odchodzi z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie 22 maj

Krzysztof Paluszek odchodzi z Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie

Z końcem sezonu Akademię Piłkarską KGHM Zagłębie Lubin opuści jej dyrektor – Krzysztof Paluszek. Decyzja o odejściu z naszej akademii jest podyktowana powodami osobistymi. Zagłębie Lubin oraz Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie dziękują Krzysztofowi Paluszkowi za wiele lat owocnej pracy na rzecz młodych zawodników trenujących w naszym klubie. O tym, kto zostanie nowym dyrektorem akademii poinformujemy wkrótce.

22 maj 2019 13:13

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

- Bardzo dziękujemy Krzysztofowi Paluszkowi za przeolbrzymi wkład w pracę na rzecz akademii oraz całego klubu. To, że nasze drogi się rozchodzą, jest podyktowane tylko i wyłącznie sprawami natury osobistej. Dyrektorowi Paluszkowi życzymy powodzenia w dalszej karierze i zapraszamy w przyszłości do odwiedzenia naszego klubu – zawsze będzie u nas mile widziany – powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A. Mateusz Dróżdż.