Podsumowanie weekendu w AP KGHM Zagłębie 21 cze

Podsumowanie weekendu w AP KGHM Zagłębie

Sprawdźcie, jakimi wynikami zakończyły się ostatnie, weekendowe spotkania drużyn AP KGHM Zagłębie!

21 cze 2021 14:25

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

U-18 

Pogoń Szczecin - Zagłębie Lubin 2:0

Turski 11, Łukasiak 63 

Zagłębie: 1. Weirauch - 2. Kolan, 3. Rogalski, 4. Posmyk, 5. Hanc (72' 17. Siga), 6. Kocaba (46' 18. Chmarek), 7. Masiak (67' 15. Sobczak), 8. Zając (72'16. Sygieniewicz), 9. Sławiński, 10. Pieńko, 11. Kusztal.

U-17

Zagłębie Lubin - Śląsk Wrocław 0:1

Zagłębie (skład wyjściowy): Radziński - Maliszewski, Sochań, Panasiuk, Nowacki, Łoboda, Kozdroń, Terlecki, Szafranek, Kubacki, Nowak.

U-15 

TS Przylep Zielona Góra - Zagłębie Lubin 1:4

Bramki: Stańczak, Orlikowski, Szostak, Dorożko 

Zagłębie: Szatkowski (46' Pietruszewski) - Kordus, Orlikowski (46' Sokołowski), Sobek (46' Kaczmarek), Łazor, Wandachowicz, Stańczak, Dziewiatowski (46' Dorożko), Szostak, Sowiecki (46' Skoczylas), Reguła (46' Droździk).

U-13

Trener Piotr Błauciak: 

- Mecz z liderem, który przed naszym meczem nie stracił punktu i dominował pod względem fizycznym. Pomimo tego, uważam że piłkarsko byliśmy lepsi i zagraliśmy naprawdę dobry mecz. Runda udana, ale zabrakło takich przeciwników jak Chrobry - chłopcy potrzebowali takich spotkań. 

Zagłębie Lubin U-13 - Chrobry Głogów U-14 2:2 

Bramki: Klimpel, Fogt J.

Zagłębie: Michałków, Bębas, Błauciak, Fogt J., Fogt S., Toporowski, Chmielowiec, Zębacki, Ośka, Klimpel, Ligocki, Rybka, Foks, Kowalski, Janik. 

U-12 M 

Trener Przemysław Chojnowski: 

- Mecz rozgrywany był w trudnych warunkach pogodowych. Mimo stosunkowo wczesnej godziny, temperatura była bardzo wysoka, co mocno wpłynęło na tempo gry. Zdołaliśmy jednak narzucić swój styl i zdominowaliśmy przeciwnika kontrolując mecz od 1. do ostatniej minuty. Chciałbym przy okazji bardzo podziękować chłopakom za zaangażowanie i serce zostawione na boisku nie tylko w tym spotkaniu, ale w każdym wspólnym meczu oraz treningu. To na pewno nie był łatwy sezon biorąc pod uwagę przerwę w rozgrywkach i treningach spowodowaną lockdownem, która bardzo mocno zintensyfikowała cały ten okres po powrocie. Od końcówki kwietnia mieliśmy zaledwie jeden mikrocykl, w którym nie rozgrywaliśmy meczu w środku tygodnia. To z kolei wpływało na fakt, że przepadło nam wiele jednostek treningowych. Jednak to gra tworzy najlepsze środowisko do rozwoju dlatego absolutnie nie narzekam. Jestem bardzo zadowolony z postępów jakie chłopcy poczynili na przestrzeni ostatniego sezonu.

Nysa Zgorzelec - Zagłębie Lubin 

Zagłębie: Garboś, Tomaszewski, Domarecki, Wingert, Berkowski, Baranowski, Kasprzak, Kożyczak, Bąk, Bielak, Kossowski.

U-12 B 

Trener Przemysław Kotlarz: 

- Przeciwnik nie był zbyt wymagający, od początku przejęliśmy inicjatywę tworząc mnóstwo sytuacji bramkowych. Większość meczu byliśmy w posiadaniu piłki, dzięki czemu zawodnicy mogli przećwiczyć kilka wariantów w fazie budowania gry. 

Chrobry II Głogów - Zagłębie Lubin

Zagłębie: Stępień, Żmuda, Hadalski, Żarczyński, Korczowski, Ordon, Mirek, Chojnacki, Fijoł. Grali też: Buczek, Kasprzyk, Szewczuk, Kozłowski, Potocki.

U-11 

Trener Piotr Stańko:

- Tym razem nie był to udany mecz w naszym wykonaniu, mieliśmy trudności z budowaniem gry w ataku oraz bronieniem. Oceniając całą rundę, możemy być bardzo zadowoleni z rozwoju chłopców. Praktycznie w każdy weekend mieli okazję rywalizować w lidze ze starszym rocznikiem i bardzo dobrze sobie poradzili.

Wilkowianka Wilków - Zagłębie Lubin 

Zagłębie: Szklany, Borowski, Nyga, Imbra, Naskręt, Stępniewicz, Kandora, Domino, Pyrtak, Winkler, Chrząszcz, Kuczyński, Magdziak.