Spotkanie Prezesa Zarządu z Dyrektorem Akademii / Akademia / KGHM Zagłębie Lubin
Spotkanie Prezesa Zarządu z Dyrektorem Akademii 29 kwi

Spotkanie Prezesa Zarządu z Dyrektorem Akademii

W poniedziałek w siedzibie Klubu odbyły się rozmowy Prezesa Zarządu Pawła Jeża oraz Dyrektora Akademii Adama Buczka. To kolejny etap z cyklu spotkań przeprowadzanych przez nowe władze Zagłębia.

29 kwi 2024 11:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

- Za mną niezwykle cenne rozmowy z Dyrektorem Buczkiem. Uzyskałem wiedzę na temat sytuacji całej akademii, nie tylko zawodników i poszczególnych zespołów, ale także trenerów i pracowników. Poznałem wyzwania stojące przed nami w najbliższym czasie, a ze swojej strony powtórzyłem słowa o istocie szkolenia młodych zawodników oraz roli i wadze wprowadzania ich do pierwszego zespołu KGHM Zagłębia Lubin. powiedział Paweł Jeż.

Za miesiąc na boiskach Akademii pojawi się ponad 360 dzieci i trenerów z naszego regionu oraz zagranicy. Zespoły rywalizować będą w ramach corocznego turnieju KGHM CUP w kategoriach U8 i U9. To wspólny projekt Zagłębia Lubin oraz właściciela KGHM Polska Miedź S.A. promujący sport i dziecięcą rywalizację.

- Potwierdzeniem naszej odpowiedzialności w regionie jest turniej KGHM CUP organizowany 1 czerwca na boiskach Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie. Od kilku lat zmagania przyciągają setki dzieci z regionu i okolic a dla nas to doskonała okazja do promocji naszej Akademii, zapoznania trenerów klubów z naszą kadrą szkoleniową, a przede wszystkim budowania relacji. Pokazujemy jak trenujemy, funkcjonujemy, wskazujemy, że jesteśmy silnym partnerem dla mniejszych ośrodków szkoleniowych. – dodał Prezes Zarządu.