Zagrają z Wisłą Kraków | CLJ 3 lis

Zagrają z Wisłą Kraków | CLJ

W środę 4 listopada podopieczni trenerów Marcina Cilińskiego i Pawła Sochackiego zmierzą się w Lubinie z Wisłą Kraków. Spotkanie zaległej 11. kolejki Centralnej Ligi Juniorów rozpocznie się o 12:15, a kwadrans wcześniej wystartuje transmisja na żywo na kanale Łączy nas piłka TV. Jak wygląda sytuacja Miedziowych przed tym meczem?

3 lis 2020 10:20

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

Kilka dni temu nasi juniorzy starsi zawitali do Krakowa, by zmierzyć się z Hutnikiem. Miedziowi pewnie pokonali rywali, wygrywając po golach Kacpra Masiaka, Marcela Górskiego i Tomasza Pieńko 3:0. W tej chwili lubinianie zajmują trzecie miejsce w lidze, tracąc do lidera 4 punkty.

Zawodnicy Wisły również rozegrali wyjazdowe spotkanie, w którym przyszło im zmierzyć się z Górnikiem Zabrze. Zawodnicy Białej Gwiazdy po 52 minutach spotkania prowadzili 3:0, później jednak stracili dwie bramki. Finalnie mecz wygrali 3:2 i wyprzedzili Miedziowych w tabeli o zaledwie 1 punkt.

W poprzednim sezonie Zagłębie mierzyło się z Wisłą Kraków tylko jeden raz. Dokładnie w 8. kolejce CLJ U-18 Miedziowi zremisowali na wyjeździe z Białą Gwiazdą 1:1. Jedyną bramkę dla naszego zespołu strzelił wówczas Arkadiusz Baran.

Pozostaje nam trzymać kciuki za lubinian, by utrzymali dotychczasową formę i zakończyli spotkanie z kompletem punktów.

Miedziowi, powodzenia!

11. KOLEJKA CLJ U-18

4 listopada, g. 12:15 – boisko nr 4

Zagłębie Lubin - Wisła Kraków

Transmisja na żywo na kanale ŁNP TV.