Zapraszamy na nową stronę AP KGHM Zagłębie! 1 gru

Zapraszamy na nową stronę AP KGHM Zagłębie!

Stworzenie nowej witryny internetowej akademiakghm.com kosztowało nas wiele czasu i pracy, ale dziś z wielką radością ją prezentujemy! Akademia Piłkarska KGHM Zagłębie to kluczowy projekt dla naszego klubu, więc o półśrodkach nie było mowy. Jesteśmy przekonani, że nowa wersja strony przypadnie Wam, drodzy kibice, rodzice i trenerzy do gustu.

1 gru 2018 11:15

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Akademia

Dziękujemy firmie Advisage za przygotowanie projektu i dostosowanie rozwiązań do najnowszych trendów. Kierujemy podziękowania wspomnianemu przedsiębiorstwu za nieocenione wsparcie i pełen profesjonalizm przy wdrażaniu naszych pomysłów.

- Zależało nam na tym, by witryna internetowa akademii była spójna z wyglądem strony oficjalnej klubu oraz dobrze przyjętej platformy e-kibic. We współpracy z firmą Advisage stworzyliśmy nową wizytówkę Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie, która nie tylko jest zgodna z najnowszymi trendami, ale również intuicyjna w obsłudze. Zapraszam wszystkich kibiców, rodziców i trenerów do regularnych odwiedzin - powiedział Prezes Zarządu Zagłębia Lubin S.A., Mateusz Dróżdż.