Druga drużyna zagra z BKS Stal Bielsko Biała 25 maj

Druga drużyna zagra z BKS Stal Bielsko Biała

W najbliższą sobotę o godzinie 13:00, KGHM Zagłębie II Lubin zmierzy się na Stadionie Górniczym z BKS-em Stal Bielsko-Biała. Zapraszamy wszystkich sympatyków "Miedziowych" na to spotkanie.

25 maj 2018 19:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

II drużyna

BKS Stal Bielsko-Biała zajmuje obecnie 9. pozycję w tabeli III ligi grupy trzeciej, z 42 punktami na koncie. To sześć oczek więcej od KGHM Zagłębia II Lubin, które plasuje się na pozycji 14. Najskuteczniejszym zawodnikiem gości sobotniego meczu jest Marcin Czaicki. Pomocnik drużyny ze śląska w obecnych rozgrywkach zdobył osiem bramek. Jedno z tych trafień zanotował w rozgrywanym 21 października 2017 roku meczu z Zagłębiem II. Wówczas zespół z Bielska-Białej wygrał tamto spotkanie 2:0. Sytuacja w tabeli naszych rezerw pogorszyła się po wpadce z Polonią Głubczyce, kiedy to ulegliśmy w ostatniej kolejce 0:2. Trener Piotr Jacek zapewnia jednak, że przez cały tydzień zespół bardzo ciężko pracował i zamierza się w sobotę zrehabilitować.

- Potknięcie w meczu z ostatnią drużyną w tabeli zawsze powoduje emocje i zdenerowanie. Każdemu zależy na tym, by pomóc - od pracowników technicznych, po Pana Prezesa, który odwiedził nas na jednym z treningów i z nami porozmawiał. Niestety takie mecze się zdarzają, musieliśmy się podnieść i chcemy zacząć znów wygrywać. Po ostatniej porażce czekaliśmy na kolejny mecz przez cały tydzień. To był dobry czas, by pewne sprawy przemyśleć, ciężko pracować i dobrze przygotować się do meczu z BKS-em. Zapraszam wszystkich kibiców na sobotni mecz. Rozgrywki wkraczają w decydującą fazę, w najbliższych trzech tygodniach będą ważyły się losy zespołów, które walczą o awans oraz tych, które chcą w III lidze pozostać. Wiem, że fani są z nami na dobre i na złe, bardzo prosimy o wsparcie i zrobimy wszystko, by po najbliższym meczu kibice byli z nas zadowoleni - powiedział trener KGHM Zagłębia II Lubin, Piotr Jacek.