Pucharowe granie drugiej drużyny 1 lip

Pucharowe granie drugiej drużyny

Druga drużyna KGHM Zagłębia, prowadzona przez trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego, zagra w półfinale rozgrywek Okręgowego Pucharu Polski. "Miedziowi" zmierzą się na wyjeździe z Pogonią Góra, a spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 lipca o godzinie 17:00.

1 lip 2020 08:36

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

Spotkanie 1/4 finalu, w którym zawodnicy rezerw KGHM Zagłębia zagrali z Górnikiem Złotoryja, zakończyło się wysoką wygraną młodych lubinian - pokonali gospodarzy aż 9:0, a gdyby nie świetna forma golkipera Górnika, zwycięstwo mogłoby być jeszcze wyższe. Po bardzo dobrym meczu, trener Adam Buczek powiedział:

Najbardziej zadowoleni jesteśmy z tego, że udało nam się utrzymać koncentrację, tempo gry, organizację w defensywie i pomysł w ofensywie. Nie było dla nas ważne, jaki jest wynik, jasne - wysoka wygrana cieszy, ale jednak ważniejsze było żeby pokazać na boisku to, jak pracujemy na treningach. 

Na dalszym etapie rozgrywek pucharowych KGHM Zagłębie II zagra z Pogonią Góra - zespołem, który zakończył sezon 2019/2020 na 14. miejscu legnickiej klasy okręgowej. Spotkanie rozpocznie się w sobotę 4 lipca o 17:00, a wynik na żywo będzie dostepny na oficjalnych profilach społecznościowych Akademii Piłkarskiej KGHM Zagłębie: 

FACEBOOK 

TWITTER 

"Miedziowi", powodzenia!