Remis w meczu z Gwarkiem 28 kwi

Remis w meczu z Gwarkiem

W 25. kolejce rozgrywek III ligi zmierzyły się dwie drużyny z czołówki tabeli - KGHM II Zagłębie Lubin oraz Gwarek Zabrze. Niestety, bramki w tym meczu nie padły i zespoły podzieliły się punktami.

28 kwi 2019 09:57

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A

Udostępnij

II drużyna

Przed spotkaniem oba zespoły znajdowały się wysoko w klasyfikacji grupy III - lubinianie na trzeciej, a goście na czwartek pozycji. Można było sie więc spodziewać, że w tym meczu akcji ofensywnych nie zabraknie. I tak też było w sobotnie popołudnie. Na boisku przeważało Zagłębie, ale nie potrafiło przełożyć tego na zdobycz bramkową. Posiadanie piłki również było po stronie gospodarzy, jednakże nie wystarczyło to do odniesienia zwycięstwa na własnym terenie. Mecz 25. kolejki III ligi zakończył się bezbramkowym remisem, a drużyny utrzymały status quo w tabeli. W następnej serii zespół prowadzony przez trenerów Adama Buczka i Jarosława Krzyżanowskiego zmierzy się w wyjazdowym spotkaniu z MKS Kluczbork, czternastym zespołem rozgrywek.

25. KOLEJKA III LIGI 

KGHM Zagłębie II Lubin - Gwarek Tarnowskie Góry 0:0

KGHM Zagłębie II: 29. Leciejewski - 2. Warpas, 3. Piątkowski, 4. Kruk, 5. Bogacz, 6. Poręba, 7. Szysz (85' 14. Ryś), 8. Mucha, 9. Sobków (C), 10. Pakulski (60' 17. Borkowski), 11. Sirotov (64' 16. Witsanko).