Rezerwy wracają do gry 4 sie

Rezerwy wracają do gry

W sobotę 4 sierpnia o godzinie 18:00 piłkarze KGHM Zagłębia II Lubin rozpoczną zmagania w III lidze. Na początek zmierzą się w Polkowicach z miejscowym KGHM ZANAM Górnikiem.

4 sie 2018 14:16

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

Nasz najbliższy rywal miniony sezon zakończył na 5. miejscu w ligowej tabeli. W porównaniu do sezonu 2017.2018, doszło do sporych zmian w kadrze KGHM ZANAM Górnika Polkowice. Do zespołu z Kopalnianej dołączyli między innymi doświadczeni Martins Ekwueme i Marek Opałacz. W drugą stronę, do Stali Mielec, powędrował z kolei golkiper Damian Primel.

W kadrze KGHM Zagłębia II Lubin również doszło do kilku zmian. Oprócz zawodników z poniższej listy, w zespole rezerw będą mogli występować zawodnicy z Centralnej Ligi Juniorów oraz gracze z I drużyny, którzy nie zmieścili się w kadrze na mecze LOTTO Ekstraklasy.

KGHM Zagłębie II Lubin:

Michał Bogacz, Adam Borkowski, Jakub Brzeżowski, Błażej Czuban, Marcin Gołębiowski, Patryk Grychtolik, Damian Oko, Massimo Fonseca Hoogerwerf, Wiktor Nahrebecki, Jakub Ryś, Łukasz Soszyński, Krzysztof Staśkiewicz, Maciej Warpas, Paweł Witsanko, Karol Żmijewski.

Początek spotkania KGHM ZANAM Górnik Polkowice - KGHM Zagłębie II Lubin dziś o 18:00. Po spotkaniu na naszej stronie pojawi się relacja z tego meczu.