Rezerwy zremisowały w Żmigrodzie / Drugi zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Rezerwy zremisowały w Żmigrodzie 13 wrz

Rezerwy zremisowały w Żmigrodzie

Drużyna rezerw KGHM Zagłębia Lubin zremisowała w zaległym meczu III ligi grupy III w Żmigrodzie z tamtejszym Piastem 1:1. Bramka dla Miedziowych padłą po samobójczym trafieniu jednego z rywali.

13 wrz 2017 19:40

Autor Zagłębie Lubin

II drużyna

Spotkanie w Żmigrodzie rozpoczęło się od trafienia rywali. Już w 3. minucie gry po jednej z akcji interweniował Dominik Hładun, a wobec dobitki jednego z rywali był już bez szans i gospodarze wyszli na prowadzenie.

Później jednak do głosu doszło Zagłębie. Podopieczni trenera Piotra Jacka przejęli inicjatywę i prowadzili grę. Szczególnie aktywny był Paweł Żyra oraz Konrad Andrzejczak. To jednak po akcji dwóch napastników padła bramka wyrównująca. Nowak próbował dogrywać do Wierzchowskiego, ale w ostatniej chwili podanie przeciął obrońca rywali i wpakował piłkę do własnej siatki.

Później z dystansu próbował jeszcze uderzać Chodyna, ale świetnie bronił golkiper rywali. W drugiej połowie tempo gry nie spadło, a warunki dyktowało Zagłębie. Piast jednak nie pozostawał dłużny i rewanżował się groźnymi kontrami i stałymi fragmentami. Gole już jednak nie padły i mecz zakończył się remisem 1:1.

Po tym spotkaniu Miedziowi zajmują w tabeli III ligi 9. miejsce, a dzisiejsi rywale zajmują 10. lokatę.

Piast Żmigród - KGHM Zagłębie II Lubin 1:1 (1:1)

Gol dla Zagłębia: bramka samobójcza 23'

KGHM Zagłębie II: Hładun - Szota, Jończy, Bieliński - Soszyński (59' Spychała), Pakulski (67' Slisz) - Andrzejczak, Żyra, Chodyna (81' Dudziak) - Nowak, Wierzchowski (45' Nahrebecki)