Tylko remis w meczu rezerw 6 kwi

Tylko remis w meczu rezerw

W 22. kolejce rozgrywek III ligi drugi zespół KGHM Zagłębia Lubin zremisował bezbramkowo ze Stalą Brzeg. Mimo ogromnej przewagi, szczególnie w pierwszej połowie, podopieczni trenerów Buczka i Krzyżanowskiego nie potrafili przechylić szali zwycięstwa na swoją korzyść.

6 kwi 2019 19:03

Fot. Tomasz Folta
Autor TomFol

Udostępnij

II drużyna

W ciagu pierwszych 45 minut zespół KGHM Zagłębia II dwukrotnie stał przed szansą na zdobycie gola. Zawiodła nieco skuteczność, ale także zabrakło szczęścia. Dobrą okazję na strzelenie bramki miał Łukasz Soszyński, który z dystansu próbował zaskoczyć bramkarza rywali. Niestety, piłka zatrzymała się na poprzeczce. Chwilę później przed szansą na wpisanie się na listę strzelców był Michał Bogacz, ale i jemu nie udało się umieścić piłki w siatce. Po zmianie stron obraz gry nie uległ zmianie - to nadal lubinianie byli aktywniejsi na boisku, stwarzając większą ilością sytuacji bramkowych. Gole dziś jednak nie padły i finalnie to goście wywożą z Lubina cenny punkt. 

Po tym meczu "Miedziowi" w dalszym ciągu są na drugim miejscu w tabeli. Z kolei Stal przybliżyła sie do utrzymania i obecnie zajmuje czternastą pozycję.

KGHM Zagłębie II Lubin - Stal Brzeg 0:0

KGHM Zagłębie II: 96. Kuchta - 2. Warpas, 3. Piątkowski, 4. Kruk, 5. Bogacz, 6. Soszyński, 7. Gołębiowski (65' 14. Ryś), 8. Mucha, 9. Dudziński (60' 15. Hoogerwerf), 10. Pakulski, 11. Sirotov (60' 17. Żmijewski).