Wygrana rezerw na inaugurację sezonu 1 sie

Wygrana rezerw na inaugurację sezonu

Druga drużyna KGHM Zagłębia udanie rozpoczęła rywalizację w III lidze. Zawodnicy trenera Adama Buczka pokonali w wyjazdowym spotkaniu zespół Gwarka Tarnowskie Góry 4:0, a piłkę w siatce rywala umieścili kolejno Adam Borkowski, Bartek Zynek, Kacper Lepczyński i Błażej Czuban

1 sie 2020 19:42

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

II drużyna

1. kolejka III ligi 

Gwarek Tarnowskie Góry - KGHM Zagłębie II Lubin 0:4

Bramki: Borkowski 16, Zynek 28, Lepczyński 45, Czuban 78

KGHM Zagłębie II (skład wyjściowy): 1. Kalinowski - 2. Borkowski, 3. Rogalski, 4. Lepczyński, 5. Romanski, 6. Kizyma, 7. Zynek (65' 17. Kusztal), 8. Dudziński, 9. Czuban, 10. Więcek (75' 18. Kłudka), 11. Hanc (45' 16. Laskowski).

- Ciężko jest nie być zadowolonym po takim meczu, gdy zespół wygrywa cztery do zera. Zagraliśmy dobre spotkanie, dlatego jestem bardzo zadowolony z chłopaków, którzy stanęli na wysokości zadania. Mieliśmy przetarcie w Pucharze Polski, z zespołami z niższych lig, a w finale przegraliśmy z rywalem z naszej ligi, ale wiedzieliśmy, że słabego meczu nie zagraliśmy. Dziś zagraliśmy bardzo skutecznie, a to miało duże znaczenie. Realizowaliśmy nasze założenia taktyczne, za co chcę jeszcze raz naszym zawodnikom podziękować. Realizujemy swoje cele, ale po pierwszym meczu nie wybiegamy za daleko w przyszłość - powiedział po spotkaniu trener "Miedziowych", Adam Buczek.