Wypowiedzi trenerów po meczu KGHM Zagłębie II - Garbarnia Kraków / Drugi zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Wypowiedzi trenerów po meczu KGHM Zagłębie II - Garbarnia Kraków 6 maj

Wypowiedzi trenerów po meczu KGHM Zagłębie II - Garbarnia Kraków

Tuż po zakończeniu spotkania 30. kolejki eWinner II ligi pomiędzy KGHM Zagłębiem II Lubin a Garbarnią Kraków, trenerzy Maciej Musiał i Paweł Sochacki spotkali się z dziennikarzami podsumowując sobotnie zawody piłkarskie.

6 maj 2023 14:57

Fot. m.magda
Autor m.magda

Udostępnij

II drużyna

Maciej Musiał, Trener Garbarnii Kraków:

Gratuluje drużynie Zagłębia zasłużonego zwycięstwa. Mój zespół zagrał bardzo słabe spotkanie, pomimo że ostatnie nasze mecze były przyzwoite. Dzisiaj mieliśmy problemy praktycznie w każdej formacji, ale przede wszystkim w utrzymywaniu piłki i budowaniu ataku. Wiedzieliśmy jak gra Zagłębie Lubin. To drużyna oparta o zawodników z bardzo dużymi umiejętnościami indywidualnymi, ale liczyłem, że postawimy większy opór przeciwnikowi.

Paweł Sochacki, Trener KGHM Zagłębia II Lubin:

Za nami dwie zupełnie inne połowy. W pierwszej odsłonie meczu mieliśmy pełną dominację pod względem posiadania piłki. Stworzyliśmy sytuację do podwyższenia wyniku, niestety nie udało się tego zakończyć golem. Sumarycznie pierwsza część gry należała do udanych. Po przerwie oblicze spotkania się zmieniło. Garbarnia przejęła piłkę i przez większość czasu ją posiadała. Nie zawsze byliśmy dobrze zorganizowani w fazie bronienia, ale mnie jako trenera cieszy, że udało się po długim okresie, zagrać bez straty bramki. Zrobiliśmy kolejny krok, przed nami jeszcze cztery. Zabieramy się do roboty!