2. rocznica śmierci Zbigniewa Gromka / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
2. rocznica śmierci Zbigniewa Gromka 14 kwi

2. rocznica śmierci Zbigniewa Gromka

Dziś 2. rocznica śmierci Zbigniewa Gromka, byłego pracownika i legendarnego kibica Zagłębia. Wierny sympatyk Miedziowych wspierał naszą drużynę przez blisko 50 lat.

14 kwi 2023 11:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Przez zdecydowaną większość swojego życia Zbigniew Gromek był związany z naszym Klubem. Był on także jednym z najbardziej znanych kibiców Miedziowych, który wspierał lubińską drużynę od 1973 roku. Prawdziwy fanatyk, który za Zagłębiem jeździł po całej Polsce i nie opuścił żadnego spotkania. Był on także wiernym fanem nie tylko sekcji piłkarskiej, ale także całego lubińskiego sportu. "Rokson" dał się poznać jako niezwykle otwarty i pomocny człowiek, w którego sercu piłka nożna zajmowała szczególne miejsce.

CZEŚĆ JEGO PAMIĘCI!