Dlaczego warto przyjść na mecz z Cracovią? 17 lip

Dlaczego warto przyjść na mecz z Cracovią?

PKO Ekstraklasa wraca do Lubina. Ligowe zmagania w sezonie 2019/2020 rozpoczniemy meczem z Cracovią. Oba zespoły będą chciały dobrze zainaugurować i zacząć rozgrywki od zwycięstwa, więc znaleźliśmy kilka powodów, dla których warto wybrać się na niedzielne spotkanie.

17 lip 2019 20:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Bo wszyscy stęskniliśmy się za PKO Ekstraklasą

W niedzielę minie 63 dni do ostatniego spotkania KGHM Zagłębia Lubin w sezonie 2018/2019. W tym czasie piłkarze rozjechali się na urlopy, później przygotowywali się do startu rozgrywek i grali spotkania sparingowe. Ale czy jest coś bardziej emocjonującego niż mecze o ligowe punkty? My uważamy, że nie dlatego...

Zabierz najbliższych i zasiądź na Sekotrze Rodzinnym

Specjalna strefa dla rodzin usytuowana jest w miejscu sektora B. Przy okazji każdego spotkania domowego, na najmłodszych kibiców czekają atrakcje takie jak – strefa animacji, gry i zabawy piłkarskie czy konkurs rzutów karnych w przerwie meczu. Dodatkowo, przed każdym spotkaniem na Sektorze Rodzinnym pojawiają się wybrani piłkarze „Miedziowych”,  z którymi można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie czy wziąć autograf.

Bo pogoda ma sprzyjać do kibicowania

Według zapowiadanych prognoz w niedzielne popołudnie temperatura wynosić ma nawet 27°! Co prawda synoptycy przewidują możliwość wystąpienia niewielkich odpadów podczas rozgrywania meczu, ale spokojnie, każda trybuna Stadionu Zagłębia jest zadaszona.

Spotkania z Cracovią na Stadionie Zagłębia to gwarancja goli

Liczby mówią same za siebie! Średnia bramek z ostatnich pięciu meczów, w których "Miedziowi" byli gospodarzami to ponad 3,5 gola! Oprócz tego w każdym z tych starć KGHM Zagłębie Lubin zdobywało przynajmniej jedną bramkę.

Dlatego nie zastanawiaj się i kup bilet na #ZAGCRA

Jeśli jeszcze nie kupiłeś karnetu JESIEŃ 2019, które sprzedają się lepiej niż w analogicznym momencie zeszłego roku, pomyśl o pojedynczej wejściówce na pojedynek KGHM Zagłębia Lubin z Cracovią. Pamiętaj, jesteśmy #SilniDziękiWAM

Bilety do nabycia w:

  • Online na ekibic.zaglebie.com - 7 dni w tygodniu do 3 godzin przed imprezą,
  • Online na kupbilet.pl - 7 dni w tygodniu, 
  • W Empikach oraz punktach KOLPORTER na terenie całej Polski,
  • FanShop Zagłębia Lubin w galerii Cuprum Arena – w godzinach otwarcia galerii,
  • Kasy przy Stadionie Zagłębia czynne na 2 godziny przed rozpoczęciem imprezy.

Wszystkie informacje dotyczące sprzedaży karnetów można uzyskać pod numerem telefonu: 76 746 96 29 oraz adresem e-mail: bilety@zaglebie.com (w godzinach 8:00 – 15:00).