Komunikat ws. karnetów WIOSNA 2021 24 maj

Komunikat ws. karnetów WIOSNA 2021

Informujemy, że Kibice, którzy zakupili karnet na rundę wiosenną sezonu 2020/2021, mogą ubiegać się o zwrot środków za mecze PKO Ekstraklasy, które rozgrywane były bez udziału publiczności.

24 maj 2021 13:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Dla klientów, którzy zakupili karnet w sklepie stacjonarnym, mieszczącym się w galerii handlowej Cuprum Arena, podstawą do dokonania tego zwrotu będzie posiadanie harmonogramu lub paragonu fiskalnego potwierdzającego zakup. 

Klienci, którzy zakupili karnet przez platformę E-kibic lub mailowo przez bilety@zaglebie.com, po weryfikacji zwrotu zamówienia, dokonany zostanie zwrot kosztów przelewem na konto, poprzez platformę Blue Media. Klientów tych prosimy o przesłanie wiadomości e-mail i o podanie imienia, nazwiska, numeru PESEL, numeru zamówienia oraz identyfikatora transakcji, na adres email bilety@zaglebie.com. W tytule maila prosimy o wpisanie "zwrot karnet wiosna 2021".

Zwrot dla klientów grupowych, którzy zakupili karnet przez oddział kopalni, musi zostać przedstawiony przez oddział, który zakupił karnet jako klient klubu. 

  • Ze względu na rozbieżność związaną z kategoriami cen karnetów, kwota zwrotu będzie rozpatrywana indywidualnie,
  • Każdy klient jest zobowiązany do potwierdzenia otrzymania jednorazowego zwrotu,
  • Zwroty dokonywane będą w sklepie stacjonarnym w terminie do 14 dni od zgłoszenia,
  • Wszelkie informacje dotyczące zwrotów można uzyskać pod adresem e-mail bilety@zaglebie.com