Nowe koszulki meczowe na sezon 2020/2021 10 sie

Nowe koszulki meczowe na sezon 2020/2021

Od czwartkowego spotkania ze Świtem Nowy Dwór Mazowiecki piłkarze KGHM Zagłębia rozpoczną zmagania w sezonie 2020/2021. Wraz z rozpoczęciem rozgrywek podopieczni Martina Seveli wybiegną na boisko w nowych koszulkach meczowych! „Meczówki” na sezon 2020/2021 zostały wykonane we współpracy z firmą Nike.

10 sie 2020 12:06

Udostępnij

Inne

Klasyczny, pomarańczowy komplet jest utrzymany w stylistyce, która towarzyszy „Miedziowym” od wielu sezonów. Na prawej piersi znajduje się logo firmy Nike, a na lewej herb naszego Klubu. Z tyłu koszuli, w okolicy szyi zawodników znajduje się hasło #MiedziowaTożsamość. Nazwisko piłkarza oraz jego numer wykonane są w czarnym kolorze.

Zmiana, która najbardziej rzuca się w oczy to dodanie kołnierza oraz jednego guzika. Druga to dynamiczne wzory na całej powierzchni koszulki, która pochodzi z technologii Nike Dri-FIT. 

Ubrania Dri-FIT to nowoczesny materiał poliestru, który pozwala dłużej zachować uczucie świeżości i wspomaga naturalny system chłodzenia ciała.

Sesja zdjęciowa nowej koszulki odbyła się z uczestnictwem piłkarzy KGHM Zagłębia: Sasy Balicia, Łukasza Poręby i Dominika Jończego, a także kibiców „Miedziowych”.

Trykoty są od dzisiaj do nabycia w naszym klubowym Fanshopie w Galerii Cuprum Arena w Lubinie oraz przez oficjalną witrynę internetową Sklepu Zagłębia: https://sklep.zaglebie.com/. Cena oficjalnej koszulki meczowej na sezon 2020/2021 to 199 zł.

Wszystkich kibiców zachęcamy do nabycia nowego trykotu „Miedziowych”! Razem twórzmy #MiedziowaTożsamość!

 

null

Koszulka meczowa na sezon 2020/2021 już w sprzedaży!⚒️✔️miałeś karnet w zeszłej rundzie i przedłużasz na nowy sezon, otrzymasz 20% rabatu na nową koszulkę!✔️masz karnet JESIEŃ 2020, nową koszulkę kupisz z 15% rabatem!❗️Kup teraz: https://t.co/eJVGmcp81g pic.twitter.com/pSJk8Hy8r7