Poniedziałkowy przegląd prasy / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Poniedziałkowy przegląd prasy 29 cze

Poniedziałkowy przegląd prasy

Jak co poniedziałek zapraszamy na przegląd prasy oraz serwisów internetowych. Dziś skupimy się na tym, co wydarzyło się w ostatni piątek, czyli na domowej wygranej Miedziowych z Koroną Kielce (2:1).

29 cze 2020 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Przegladsportowy.pl

„GOLE GODNE TELEWIZJI”

Po meczu w Lubinie już tylko cud może uratować Koronę przed degradacją. Podobny cud jest potrzebny, żeby spadło Zagłębie.

KLIK

***

Sport.pl

„Trzy przepiękne gole w Lubinie! Spektakl! Korona w fatalnej sytuacji”

Zagłębie pokonało Korone Kielce 2:1 w 33. kolejce ekstraklasy. Mecz w Lubinie był festiwalem cudownych bramek. Dublet dla gospdarzy ustrzelił Jewgienij Baszkirow, natomiast dla Korony wyjątkowej urody gola z rzutu wolnego zdobył Petteri Forsell.

KLIK

***

Eurosport.tvn24.pl

Przepiękne gole w Lubinie. Korona znów bez przełamania

W drugim piątkowym meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy Zagłębie pokonało w Lubinie Koronę Kielcę 2:1.Choć samo widowisko długimi momentami nie zachwycało, to nieliczna publiczność zgromadzona na trybunach mogła podziwiać piękne gole. To jednak żadne pocieszenie dla kielczan, którzy na zwycięstwo czekają od ponad miesiąca i są coraz bliżej spadku do 1. ligi.

KLIK

***

Mkszaglebie.pl

Piękne bramki ozdobą meczu | Raport: Zagłębie Lubin 2:1 Korona Kielce

W 33. kolejce PKO BP Ekstraklasy Zagłębie Lubin pokonało u siebie Koronę Kielce 2:1. Sam mecz nie porwał, jednak dwie bramki Jewgienija Baszkirowa oraz jedno trafienie Petteriego Forsella były naprawdę wysokiej klasy.

KLIK

***

Sport.pl

„Kosmiczne gole w Lubinie. Zagłębie wygrało z Koroną, która jest coraz bliżej spadku z ekstraklasy”

Zagłębie pokonało Korone Kielce 2:1 w 33. kolejce ekstraklasy. Mecz w Lubinie był festiwalem cudownych bramek. Dublet dla gospdarzy ustrzelił Jewgienij Baszkirow, natomiast dla Korony wyjątkowej urody gola z rzutu wolnego zdobył Petteri Forsell.

KLIK

***

Sport.dziennik.pl

„Korona przegrała czwarty mecz z rzędu. Szanse na utrzymanie topnieją”

Kibice w Lubinie zobaczyli trzy piękne gole. Kielczanie doznali czwartej porażki z rzędu i ich szanse na utrzymanie w ekstraklasie są coraz mniejsze.

KLIK

***

Sport.onet.pl

„Bartoszek: nadzieja umiera ostatnia”

Zagłębie Lubin wygrało z Koroną Kielce 2:1 (1:0) w ramach 33. serii spotkań PKO Ekstraklasy. Na cztery kolejki przed końcem zespół z Kielc ma minimalne szanse na pozostanie w najwyższej klasie rozgrywkowej. - Nadzieja umiera ostatnia. Nasza sytuacja jest, jaka jest. Dopadła nas niemoc, ale musimy się znowu podnieść i wyjść zmobilizowani na kolejny mecz.

KLIK

***

Magazyn.elubin.pl

„WYGRANA W STARCIU Z KORONĄ”

W meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasy „Miedziowi” wygrali z Koroną Kielce 2:1. Autorem obu bramek dla lubinian był Evgeni Bashkirov, natomiast jedynego gola dla „Koroniarzy” zdobył Petteri Forsell.

KLIK

***

E-legnickie.pl

„Bashkirow zerwał Koronę”

LUBIN. Korona Kielce przegrała czwarty mecz z rzędu i bez większego ryzyka możemy stwierdzić iż poznaliśmy drugiego po ŁKS-ie spadkowicza z ekstraklasy. Miedziowi w tym meczu "momenty mieli" i mieli przede wszystkim Bashkirowa, który popisał się dwoma celnymi uderzeniami. Zagłębie fatalnie zagrało w pierwszym kwadransie po przerwie kiedy oddali inicjatywę gościom. Ale poza tą chwilą boiskowej słabości podopieczni Martina Seveli zagrali więcej niż poprawnie dyktując ton boiskowym wydarzeniom. W końcówce bliscy zdobycia kolejnych goli byli m.in. Balić i Szysz.

KLIK