Raport z wypożyczeń / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Raport z wypożyczeń 3 paź

Raport z wypożyczeń

Za Miedziowymi kolejny weekend ligowego grania. Kilku zawodników Zagłębia w tym sezonie reprezentuje barwy innych klubów. Jak grali Miedziowi? Zapraszamy na raport z wypożyczeń.

3 paź 2016 15:10

Inne

Adrian Błąd -Arka Gdynia - LOTTO Ekstraklasa

Skrzydłowy wystąpił w spotkaniu II drużyny Arki. Zespół z Gdyni w ramach 9. kolejki IV ligi zmierzył sie na wyjeździe z GTS-em Kolbudy. Żółto-niebiescy wygrali mecz 4:1, a Adrian na murawie przebywał przez 77 minut.

Sebastian Bonecki - Chrobry Głogów - I liga

Pełne spotkanie w barwach Chrobrego zaliczył "Bony'. Jego Chrobry uległ 1:2 na wyjeździe Górnikowi Zabrze. Drużyna z Głogowa od 26. minuty grała w "10" i skutecznie broniła jednobramkowej zaliczki. Niestety w trakcie ostatnich 15 minut rywale strzelili dwa gole.

Eryk Sobków - GKS Katowice - I liga

Napastnik Zagłębia zanotował 6 minut w przegranym 0:1 meczu z GKS-em Tychy. Napastnik o miejsce w składzie rywalizuje z Mikołajem Lebedyńskim i Grzeogrzem Goncerzem.

Konrad Andrzejczak - GKS Bełchatów - II liga

"Kondziu" zagrał 71. minut w przegranym 0:1 meczu z GKS-em Bełchatów. Jego drużyna po 9. ligowych kolejkach zajmuje ostatnią pozycję w tabeli. W jedenastu meczach drużyna Andrzejczaka zdobyła dziewięć punktów.

Karol Żmijewski - Kotwica Kołobrzeg - II liga

?Żmijewski nie wystąpił w przegranym 1:2 spotkaniu z Olimpią Zambrów. Zawodnik wraca w poniedziałek do treningów z drużyną po urazie kostki.?