RAZEM Z PKO BP EKSTRAKLASĄ WRACA LOTTO FANTASY EKSTRAKLASA! 25 sty

RAZEM Z PKO BP EKSTRAKLASĄ WRACA LOTTO FANTASY EKSTRAKLASA!

Nieodłączny dodatek do śledzenia PKO BP Ekstraklasy, pojawia się w kolejnej edycji z nowymi nagrodami i atrakcyjnymi zmianami. Oficjalnym partnerem Fantasy Ekstraklasy jest Totalizator Sportowy wraz z marką LOTTO. Pula nagród w tej edycji wynosi ponad 30 tysięcy złotych!

25 sty 2023 08:49

Fot. Ekstraklasa S.A.
Autor Ekstraklasa S.A.

Udostępnij

Inne

LOTTO Fantasy Ekstraklasa wpisała się już na stałe w krajobraz rozgrywek o tytuł najlepszej drużyny w Polsce. W tle piłkarskich zmagań toczy się bowiem niemniej zacięta rywalizacja o miano najlepszego specjalisty od Ekstraklasy. Konkurs stanowi idealne dopełnienie emocji. Daje także możliwość ekscytującej rywalizacji wśród kibiców tych samych drużyn oraz kumpli, których łączy pasja do futbolu.

LOTTO Fantasy Ekstraklasa dostępna jest pod adresem fantasy.ekstraklasa.org oraz w oficjalnej aplikacji Ekstraklasy >>. Wszystkie 18 klubów występujących w PKO Bank Polski Ekstraklasie posiada w konkursie swoje ligi klubowe, do których mogą dołączać kibice.

Już teraz zarejestruj się, stwórz własną jedenastkę i rywalizuj z kumplami! Na najlepszych menedżerów czekają atrakcyjne nagrody. Pula nagród w tej edycji wynosi ponad 30 tysięcy złotych! Zwycięzca edycji wiosennej otrzyma Iphone`a 14 Plus, zdobywca drugiego miejsca kamerę GOPro, a trzeciego okulary marki Oakley. Dodatkowo trzej najlepsi managerowie w każdym miesiącu otrzymają oryginalną koszulkę meczową wybranego klubu PKO Bank Polski Ekstraklasy. Pełna lista nagród dostępna jest tutaj

W LOTTO Fantasy Ekstraklasa grają najzagorzalsi sympatycy ekstraklasowych drużyn, ci oglądający naszą ligę nieregularnie, ale także dziennikarze i piłkarze. W poprzednim sezonie użytkownicy zarejestrowali ponad 100 tysięcy drużyn!

Nowości

W poprzedniej edycji nowościami były opcje „kapitanów dwóch” i „ławka punktuje”. W obecnej edycji wprowadzony zostanie Joker w talii trenera. Uruchomienie tej opcji powoduje, że do punktacji naszej drużyny będą się liczyć podwójne punkty zawodnika ze składu podstawowego. Musi to być zawodnik z najwyższą liczbą punktów, ale taki, który nie jest kapitanem i kosztuje maksymalnie 2.0 mln. W trakcie jednej edycji funkcja ta może zostać użyta tylko raz i jest dostępna tylko dla użytkowników PREMIUM. Do tej pory bramkarz przy obronie czterech strzałów otrzymywał jeden punkt. W nowej edycji golkiper otrzyma dodatkowe oczko za każde trzy interwencje. Zmiany dotyczą także części wizualnej. Użytkownikom zostanie wyświetlony dodatkowy komunikat o przeliczeniu punktów po każdej kolejce. Widoczna będzie też ikonka użytego bonusu w danej serii zaraz po aktywacji dodatkowej aktywności.

Na czym polega LOTTO Fantasy Ekstraklasa

Każdy z użytkowników układa własny skład złożony z zawodników klubów PKO Bank Polski Ekstraklasy. W drużynie musi znajdować się 15 piłkarzy. Do zadań managera należy również wyznaczenie kapitana, a także w razie potrzeby przeprowadzanie transferów co kolejkę. Piłkarze punktują m.in. za gole, asysty, wygrane mecze, występ w pierwszym składzie, liczbę obronionych strzałów (bramkarze) czy zachowanie czystego konta (bramkarze i obrońcy). Zawodnicy dostają ujemne punkty za otrzymane kartki, niewykorzystanie rzutu karnego, czy strzelenie gola samobójczego. Wszyscy uczestnicy rywalizują m.in. w klasyfikacji generalnej, regionalnej, kolejki, miesiąca oraz w klasyfikacjach klubowych.