Smart Budownictwo sponsorem meczu derbowego! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Smart Budownictwo sponsorem meczu derbowego! 27 lut

Smart Budownictwo sponsorem meczu derbowego!

Z wielką radością informujemy, że członek Zagłębie Biznes Klubu, firma Smart Budownictwo, będzie sponsorem niedzielnego pojedynku 24. kolejki PKO Ekstraklasy, w którym KGHM Zagłębie Lubin zmierzy się na własnym terenie ze Śląskiem Wrocław. Dziękujemy za zaufanie i wsparcie, a wszystkich sympatyków zespołu z Lubina zapraszamy do skorzystania z oferty naszego partnera.

27 lut 2020 10:07

Fot. Wilk Media
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Priorytet firmy Smart Budownictwo, to spełnić oczekiwania klienta i urzeczywistniać jego własne wizje i koncepcje. Smart Budownictwo pasjonuje się wykonywaniem najlepszych ociepleń i dociepleń budowlanych, takich jak ocieplanie Pianką Pur, izolacje dachu oraz izolacje poddasza.


Smart Budownictwo realizuje oczekiwania w kwestii faktycznie działających i długowiecznych izolacji natryskowych. Instalując amerykańskie systemy pian poliuretanowych, firma tworzy doskonałe strefy oszczędności. Gwarantuje przy tym szczelną konstrukcję budynku o zdrowym i komfortowym wnętrzu.
 

W sferze działalności Smart Budownictwo funkcjonują tylko właściwe rozwiązania, bezpieczne materiały oraz precyzyjne procedury. Firma posiada Akredytację Europejskiej Organizacji Poliuretanowych Izolacji Natryskowych (eopin.org).

Ponadto firma zawsze kładzie nacisk na jakość wykonania oraz na jakość używanych materiałów, za czym idzie satysfakcja klienta.

Jakie są największe atuty Smart Budownictwo?

  • Profesjonalne wykonanie
  • Wysoce wykwalifikowana kadra
  • Zaplecze sprzętowe
  • Znajomość najnowszych technik budowlanych
  • Bezpłatne fachowe doradztwo
     

Celem firmy Smart Budownictwo jest dostarczanie usług najwyższej jakości, gwarantujących pełne zadowolenie Klientów. Nasza firma to zespół rzetelnych fachowców posiadających niezbędne kwalifikacje zawodowe, którzy adaptują pomysły Klienta lub służą własną, fachową poradą. W pracach remontowych Smart Budownictwo korzysta z najnowszych technologii, stara się na bieżąco śledzić nowe gamy produktów, także wykończeniowych i przekładać to na wymagania zamawiających. Fundamentalne zasady Smart Budownictwo, które przyświecają na każdym etapie realizacji prac, to: dążenie do perfekcji przy dbaniu o klienta oraz spełnianiu jego oczekiwań, uczciwość oraz rzetelność.


SMART BUDOWNICTWO Tomasz Niewadzi

ul. Przemysłowa 14B lok. 4
59-300 Lubin
Tel.: +48 605 976 811
smartbudownictwo.pl