Wesprzyj zbiórkę TOZ Lubin podczas meczu z Jagiellonią / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Wesprzyj zbiórkę TOZ Lubin podczas meczu z Jagiellonią 19 kwi

Wesprzyj zbiórkę TOZ Lubin podczas meczu z Jagiellonią

Podczas sobotniego meczu KGHM Zagłębia Lubin z Jagiellonią Białystok na trybunach spotkacie wolontariuszy TOZ Lubin, którzy będą zbierać datki na budowę nowego azylu dla potrzebujących zwierząt w naszym mieście.

19 kwi 2024 09:30

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Od początku kwietnia trwa akcja "Przytulisko" organizowana przez lubińskie Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami. Celem całego przedsięwzięcia jest budowa azylu dla najbardziej potrzebujących zwierząt w naszym regionie. Zebrane środki zostaną przekazane również na kamery pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo, lampy solarne, dzięki którym możliwe będzie korzystanie z prądu oraz odpłatne usługi fachowców związane między innymi z transportem kojców. 

Wolontariusze w czasie meczu z Jagiellonią będą poruszali się razem z naszymi Krecikami po wszystkich sektorach na stadionie KGHM Zagłębie Arena. Ponadto zachęcamy także do wsparcia zbiórki internetowej, którą znajdziecie TUTAJ.

Kibice, liczymy na Wasze wsparcie! Pokażmy po raz kolejny Miedziowe Serca i wspólnymi siłami pomóżmy potrzebującym zwierzętom!