Zagłębie w Świdnicy! / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zagłębie w Świdnicy! 5 sty

Zagłębie w Świdnicy!

Jak co roku piłkarze KGHM Zagłębia Lubin rozpoczną przygotowania do rundy wiosennej od wizyty w Świdnicy. Na turnieju charytatywnym, organizowanym przez fundację Łączy nas football Miedziowi pojawią się już po raz kolejny - głównie po to, by wziąć udział w licytacji wartościowych pamiątek, a przy okazji rozegrać kilka meczów towarzyskich z zaproszonymi gośćmi. Turniej rozpoczyna się w niedzielę o godzinie 15 w hali SP 1 na osiedlu Zawiszów.

5 sty 2018 07:51

Fot. świdnica24.pl
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

Inne

Mimoże często podczas turnieju nie brakuje zabawy, to najważniejszy jest szczytny cel: pomoc chorym dzieciom. W tamtym roku kwota zebrana na pomoc dla nich wyniosła 45 tys zł! Tym razem również całość środków finansowych, które uda nam się pozyskać w trakcie trwania naszej imprezy z licytacji koszulek, sprzedaży cegiełek i wszelkiego rodzaju darowizn przeznaczymy na taki cel.

Pomożemy teraz: Krystianowi ze Świdnicy, Lili z Lubina oraz Łukaszowi z Poznania. Wylicytować będzie można m. in. koszulki Roberta Lewandowskiego, Kuby Błaszsczykowskiego oraz graczy związanych z Zagłębiem - Piotra Zielińskiego czy Kuby Świerczoka.

W turnieju wezmą udział cztery zespoły. Oprócz Zagłębia zagrają oldboje Lecha Poznań, Polonia Świdnica i przyjaciele oraz drużyna fundacji Łączy nas football. Wszystkich chętnych zapraszamy do oglądania i pomagania. Start - niedziela, godzina 15, hala SP 1 na osiedlu Zawiszów w Świdnicy.