Zasłużeni dla Zagłębia | Znamy wyniki III etapu / Inne / KGHM Zagłębie Lubin
Zasłużeni dla Zagłębia | Znamy wyniki III etapu 13 maj

Zasłużeni dla Zagłębia | Znamy wyniki III etapu

Za nami ostatni etap głosowania! Zdaniem kibiców do najbardziej zasłużonych osób, związanych z naszym klubem w latach 2000-2020 zaliczamy Lubomira Guldana, Arkadiusza Woźniaka, oraz Zbigniewa Szewczyka.

13 maj 2020 17:00

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Inne

Wszystkim kibicom dziękujemy za oddane głosy i zaangażowanie w ten, jakże ważny dla całej Miedziowej społeczności projekt. Jak wspomnieliśmy wyżej, do ostatniego etapu naszej zabawy przechodzą obecny kapitan KGHM Zagłębia, Lubomir Guldan, wychowanek naszej drużyny, Arkadiusz Woźniak oraz Mistrz Polski, Zbigniew Szewczyk.

Finalnie, w piątek 24 maja wyłonimy ostatecznie trzy sylwetki, których nazwiska umieścimy na pamiątkowych tablicach. W każdym etapie Głosować można zarówno na zawodników, trenerów jak i działaczy.