Michał Kielan nowym Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A. / Klub / KGHM Zagłębie Lubin
Michał Kielan nowym Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A. 1 paź

Michał Kielan nowym Prezesem Zarządu Zagłębia Lubin S.A.

Rada Nadzorcza Zagłębia Lubin S.A. informuje, że z dniem 1 października 2021 r., na stanowisko Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. nowej VI kadencji został powołany Pan Michał Kielan, który zastąpił dotychczasowego Prezesa Zarządu Zagłębie Lubin S.A. V kadencji Pana Artura Jankowskiego.

1 paź 2021 14:30

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Klub

Michał Kielan jest rodowitym lubinianinem. Z Lubinem jest związany zawodowo od wielu lat. Kwalifikacje menedżerskie uzyskał w Warszawskiej Wyższej Szkole Biznesu na kierunku Master of Business Administration. Jest również absolwentem studiów podyplomowych na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu na kierunku zarządzanie placówkami służby zdrowia. Ukończył także kurs dla kandydatów na członków rad nadzorczych i zarządów spółek prawa handlowego, dzięki czemu zdobytą wiedzę w zakresie zarządzania w biznesie wykorzystywał na stanowisku Wiceprezesa Zarządu Związku Pracodawców Polska Miedź.

 

Posiada duże, ponad jedenastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania, które zdobył jako koordynator Zakładu Rehabilitacji Leczniczej i Zawodowej w Miedziowym Centrum Zdrowia. W ostatnich latach pełnił obowiązki Radnego Powiatu Lubińskiego, a także Pełnomocnika Wojewody Dolnośląskiego.

Nowemu Prezesowi życzymy powodzenia w realizacji wyznaczonych celów.