#BelekZL2020 | KGHM Zagłębie Lubin vs Beroe Stara Zagora 3:0 (2:0) / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
#BelekZL2020 | KGHM Zagłębie Lubin vs Beroe Stara Zagora 3:0 (2:0) 30 sty

#BelekZL2020 | KGHM Zagłębie Lubin vs Beroe Stara Zagora 3:0 (2:0)

W ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu w tureckim Belek, „Miedziowi” zmierzyli się z drużyną Beroe Stara Zagora. Podopieczni Martina Seveli pewnie pokonali bułgarską ekipę aż 3:0. Bramki dla KGHM Zagłębia zdobywali Patryk Szysz, Filip Starzyński oraz Damjan Bohar.

30 sty 2020 16:00

KGHM Zagłębie Lubin - Beroe Stara Zagora 3:0 (2:0)

Bramki: Patryk Szysz 12, Filip Starzyński 43 (k), Damjan Bohar 84

Zagłębie Lubin: 12. Konrad Forenc - 25. Kacper Chodyna, 2. Bartosz Kopacz, 55. Damian Oko (74, 27. Dominik Jończy), 3. Saša Balić - 17. Patryk Szysz, 24. Jakub Tosik, 11. Mátyás Tajti (74, 6. Łukasz Soszyński), 18. Filip Starzyński (84 8. Łukasz Poręba), 39. Damjan Bohar (85, 14. Michał Bogacz) - 21. Bartosz Białek.

Beroje Stara Zagora: (skład wyjściowy) Dušan Perniš - Milen Żelew, Teddy Mézague, Ahmed Touba, Steve Furtado, Krum Stojanow, Aleksandyr Cwetkow, Iwan Minczew, Gaius Makouta, Alioune Fall, Martin Kamburow.

1` Zaczynamy!

4` Dośrodkowanie z rzutu wolnego pewnie łapie Konrad Forenc

8` W pierwszych minutach przeważa zespół Beroe, który dłużej utrzymuje się przy piłce

12` GOOOL! Patryk Szysz zamyka akcję strzałem, po którym piłka trafia do siatki.

19` Po uderzeniu zawodnika Beroe, piłka odbiła się od poprzeczki. Czujnie oddalili zagrożenie defensorzy "Miedziowych"

27` Dobry strzał Filipa Starzyńskiego obroniony przez bramkarza rywali.

32` Groźna kontra KGHM Zagłębia przerwana w ostatniej chwili przez bułgarskich obrońców.

37` Świetna interwencja Forenca, który wybija uderzenie gracza Beroe.

40` Bardzo dobrze przeprowadzona akcja "Miedziowych" zakończona próbą Damjana Bohara. Niewiele zabrakło do podwyższenia prowadzenia.

43` GOOOL! Sędzia podyktował rzut karny, a Filip Starzyński pewnie go wykorzystał.

II Połowa

47`Daleki strzał gracza Beroe, po którym piłka minęła słupek bramki KGHM Zagłębia.

53` Rzut rożny dla przeciwników. Zagrożenie pewnie wybił Konrad Forenc

58` Aktywny w dzisiejszym meczu Matyas Tajti był bliski podwyższenia wyniku.

62` Znów świetnie zachował się bramkarz "Miedziowych", broniąc dwa niebezpieczne uderzenia.

68` Stały fragment gry dla Beroe. Kolejny raz dobrze reagują obrońcy KGHM Zagłębia.

71` W starciu z rywalem ucierpiał Damian Oko, jednak po chwili zawodnik znów jest w stanie kontynuować grę.

74` Podwójna zmiana w naszym zespole. Łukasz Soszyński wszedł za Tajtiego, a Dominik Jończy zastąpił Damiana Oko.

78` Do piłki dośrodkowanej z rzutu rożnego doskoczył Kopacz, ale obrońca "Miedziowych" minimalnie się pomylił.

84` Łukasz Poręba melduje się na placu gry zastępując Filipa Starzyńskiego.

85` GOOOL! Piękna bramka Damjana Bohara, który podwyższył prowadzenie.

89` KGHM Zagłębie pewnie kontroluje końcówkę spotkania.

90` Koniec spotkania. Wygrywamy z Beroe Stara Zagora w ostatnim meczu kontrolnym podczas obozu w Turcji!