Adi dochodzi do zdrowia 25 maj

Adi dochodzi do zdrowia

Wypożyczony do Arki Gdynia wychowanek Zagłębia Lubin czuje się coraz lepiej, po kontuzji, której nabawił się w meczu z Cracovią. ? Za kilka dni ściągną mi szwy i rozpocznę rehabilitację. Oczywiście w specjalnej ortezie ? relacjonuje Adrian Błąd.

25 maj 2017 11:48

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin

Udostępnij

EkstraklasaPrzypominamy, że Adrian Błąd doznał kontuzji w meczu 32. kolejki Lotto Ekstraklasy pomiędzy Cracovią a Arką Gdynia. Skrzydłowy pojawił się na placu gry w 65. minucie spotkania, a trzy minuty później potrzebował pomocy sztabu medycznego. W wyniku nieszczęśliwego upadku po starciu z Marcinem Budzińskim wychowanek Zagłębia złamał rękę w dwóch miejscach. Jeszcze w Krakowie zawodnik przeszedł zabieg zespolenia kości i wrócił do Gdyni.

- Czuję się już dobrze, z optymizmem czekam na rozpoczęcie rehabilitacji. Chcę podziękować wszystkim kibicom za wsparcie, jeśli nawet nie odpisywałem, to Wasze słowa otuchy były dla mnie ważne. Niedługo wrócę do treningów, ale bez kontaktów z przeciwnikiem. Muszę wzmocnić rękę i zajęcia rozpocznę w specjalnej ortezie - mówi Adrian Błąd.