Aleksandar Scekić odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Aleksandar Scekić odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin 1 cze

Aleksandar Scekić odchodzi z KGHM Zagłębia Lubin

Zagłębie Lubin S.A. informuje o rozwiązaniu kontraktu za porozumieniem stron z 30-letnim środkowym pomocnikiem Aleksandarem Scekiciem. Tym samym Czarnogórzec odchodzi z naszego Klubu.

1 cze 2022 12:00

Fot. Zagłębie Lubin S.A.
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Aleksandar Scekić trafił do KGHM Zagłębia Lubin 22 stycznia tego roku. Debiut zaliczył 4 lutego w spotkaniu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy z Legią Warszawa (1:3). 29-krotny reprezentant Czarnogóry wystąpił w koszulce naszego Klubu 11 razy. W tym czasie dwukrotnie obejrzał żółtą kartkę.

- Chciałbym podziękować Aleksandarowi za grę w naszym Klubie. Planowaliśmy, by został w Lubinie na dłużej, ale wspólnie podjęliśmy decyzję o rozstaniu. Powodów jest kilka i muszę powiedzieć, że w tej decyzji zadecydowały też sprawy pozaboiskowe. Aleksandar zostawił w Czarnogórze swoją rodzinę i doszedł do wniosku, że w takiej sytuacji nie będzie w stanie kontynuować gry w Zagłębiu. Poprosił o rozwiązanie kontraktu, doszliśmy do porozumienia i uznaliśmy, że zawodnik nieszczęsliwy poza boiskiem nie da nam pełnej jakości w meczach. Lubin jest specyficznym miastem, zawodnicy, by dawać z siebie maksimum możliwości muszą się tu dobrze czuć, a w przypadku Scekicia tak nie było. Chciałbym podziękować zawodnikowi za pomoc w utrzymaniu Zagłębia w Ekstraklasie i życzyć mu powodzenia w dalszej karierze - powiedział Dyrektor Pionu Sportowego Piotr Burlikowski.

Aleksandar, dziękujemy za grę w KGHM Zagłębiu i życzymy powodzenia w dalszej karierze!