Bartosz Slisz: Ciężka praca popłaca 15 gru

Bartosz Slisz: Ciężka praca popłaca

- Mówi się, że ciężka praca popłaca i tak też jest w naszym przypadku. Ciężko trenujemy żeby w każdym spotkaniu prezentować się jak w tym, przeciwko Jagiellonii. Przed nami okres przygotowawczy, w którym zrobimy wszystko, żeby w następnej rundzie grać jeszcze lepiej - powiedział po zakończeniu meczu w Białymstoku pomocnik „Miedziowych” Bartosz Slisz.

15 gru 2018 12:33

Udostępnij

Ekstraklasa

Slisz trzeci raz z rzędu rozpoczął mecz w wyjściowym składzie. 

- Cieszę się, że wykorzystałem swoją szansę i że trener mi zaufał. Mam nadzieję, że tak będzie też w kolejnych spotkaniach. Szkoda, że został nam jeszcze tylko jeden mecz w tym roku bo widać, że się rozkręcamy - skomentował na gorąco Bartek. 

Piątkowe spotkanie z zespołem z Podlasia zakończyło się zwycięstwem podopiecznych Bena Van Daela aż 4:0. 

- Myślę, że zagraliśmy dzisiaj mądre spotkanie. Udało nam się strzelić cztery bramki, zachowując jednocześnie - pierwszy raz od dawna - zero z tyłu. Po drugim trafieniu lekko oddaliśmy inicjatywę rywalowi, ale uważam, że z perspektywy całego spotkania zagraliśmy mądrze i zniwelowaliśmy ataki Jagi do minimum - dodał pomocnik.

W ostatnim meczu w 2018 roku „Miedziowi” zmierzą się na Stadionie Zagłębia z Cracovią.

- Jeżeli wygramy ostatnie spotkanie to na pewno w lepszych nastrojach udamy się na przerwę świąteczną. Z całą pewnością wyjdziemy na to spotkanie z nastawieniem na zwycięstwo. Te trzy punkty są dla nas także ważne w perspektywie klasyfikacji w tabeli dlatego zrobimy wszystko, żeby po końcowym gwizdku cieszyć się z wygranej - zakończył.