Ben van Dael: Wisła zasłużyła na zwycięstwo 11 lis

Ben van Dael: Wisła zasłużyła na zwycięstwo

- Pierwsze pięć minut spotkania w naszym wykonaniu było dość dobre, ale nasza gra w późniejszych fragmentach to była katastrofa. Widać, że nie jesteśmy w dobrej formie - mówił po spotkaniu z Wisłą Kraków Ben van Dael, szkoleniowiec "Miedziowych".

11 lis 2018 00:12

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Ben van Dael (KGHM Zagłębie Lubin)

- Gratuluje Wiśle Kraków, bo dziś zasłużyła na trzy punkty. Pierwsze pięć minut spotkania w naszym wykonaniu było dość dobre, ale nasza gra w późniejszych fragmentach to była katastrofa. Widać, że nie jesteśmy w dobrej formie. Przy pierwszej bramce nie zawodnik gości miał chyba 30 sekund, by podjąć decyzję, a my nie potrafiliśmy tej sytuacji wyjaśnić. Niby pracujemy nad eliminowaniem błędów, ale potem przychodzi mecz i nic nam nie wychodzi tak, jak na treningach. Tylko dzięki formie Dominika Hładuna mieliśmy szczęście, że pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 2:0. Graliśmy nieźle tylko przez jedną część spotkania, a jeśli tak się dzieje, nie możesz wygrać. Jedyne czego możemy żałować, to tego, że bramka na wagę trzech punktów dla Wisły padła w ostatnich minutach.

Maciej Stolarczyk (Wisła Kraków)

- Mecz z KGHM Zagłębiem wygraliśmy zasłużenie, bo stworzyliśmy sobie bardzo wiele klarownych sytuacji. Na pewno nie możemy zapominać o straconych bramkach, bo gdyby nie ostatnia minuta meczu, to bylibyśmy bardzo zawiedzeni. Pokazaliśmy dobrą piłkę i bardzo cieszę się z reakcji drużyny po meczu z Piastem Gliwice. Cieszymy się ze zwycięstwa, dziękujemy za wsparcie do ostatniego gwizdka. Paweł Brożek udowodnił dziś, że nadal jest bardzo potrzebny naszej drużynie.