Chodyna bohaterem Miedziowych! KGHM Zagłębie wygrywa w Krakowie | Przegląd Prasy / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Chodyna bohaterem Miedziowych! KGHM Zagłębie wygrywa w Krakowie | Przegląd Prasy 30 lis

Chodyna bohaterem Miedziowych! KGHM Zagłębie wygrywa w Krakowie | Przegląd Prasy

Jak co tydzień zapraszamy na przegląd prasy i serwisów internetowych. Dzisiaj przygotowaliśmy dla Was najważniejsze materiały dotyczące sobotniego spotkania Miedziowych z Wisłą Kraków.

30 lis 2020 09:03

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Przegląd Sportowy

„MIEDZIOWI Z PIERWSZYM LISTOPADOWYM ZWYCIĘSTWEM. WISŁA JUŻ SIĘ GO NIE DOCZEKA”

Zagłębie Lubin przełamało złą serię i odniosło pierwsze zwycięstwo w listopadzie. Tego nie może powiedzieć rywal Miedziowych w meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Wisła Kraków, bowiem Biała Gwiazda uległa 1:2, przedłużając serię bez wygranej do czterech spotkań.

Więcej – KLIK

***

Sport.se.pl

„Wisła Kraków znów zgubiła punkty. Co za akcja Zagłębia, co za sprint Chodyny!”

Dla Wisły to już czwarty mecz bez wygranej i druga porażka z rzędu. Czy to przesądzi o dymisji trenera Artura Skowronka? Z kolei Zagłębie przerwało serię czterech spotkań bez zwycięstwa. Popisowo w ataku spisali się obrońcy drużyny z Lubina, bo to dzięki ich skuteczności podopieczni Martina Seveli zdobyli pod Wawelem komplet punktów. Błysnął szczególnie Kacper Chodyna, który strzelił zwycięskiego gola, ale za nim do tego doszło przebiegł za akcją na sprincie ponad 70 metrów!

Więcej – KLIK

***

Meczyki.pl

Zagłębie Lubin lepsze od Wisły Kraków. Młodzieżowiec bohaterem “Miedziowych”

Zagłębie Lubin pokonało w Krakowie Wisłę 2:1 w wieczornym meczu PKO Ekstraklasy. Gola na wagę zwycięstwa zdobył dla gości w końcówce spotkania Kacper Chodyna.

Więcej – KLIK

***

Sportowefakty.wp.pl

„PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków - Zagłębie Lubin. Wymęczone zwycięstwo "Miedziowych" w mało porywającym meczu”

Pierwsza połowa w wykonaniu obu ekip jest po prostu do zapomnienia. Nieco lepiej już wyglądało to w drugiej części, w której skuteczniejsze było Zagłębie Lubin. Goście wywieźli z Krakowa trzy punkty, a Wisła ma sporo do przemyślenia.

Więcej – KLIK

***

Gol24.pl

„PKO Ekstraklasa. Przełamanie Zagłębia Lubin w Krakowie. Miedziowi odwrócili losy meczu z Wisłą”

PKO Ekstraklasa. Wisła Kraków przegrała u siebie z Zagłębiem Lubin (1:2) w sobotnim meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy. Bohaterem Miedziowych został 21-letni prawy obrońca Kacper Chodyna, który w końcówce zdobył zwycięską bramkę.

Więcej – KLIK

***

Weszlo.com

„Najpierw trzeba pozwolić Wiśle strzelić gola. A później to już z górki”

Wisła Kraków w ciągu ostatniego miesiąca trzykrotnie wychodziła na prowadzenie. Z Lechią – przegrała. Z Wartą – przegrała. I gdy dzisiaj strzeliła gola po prezencie Zagłębia przez myśl przeszło nam, że to może taka taktyka lubinian. Podpuść, skasuj. No i wyszło. Genialny plan Seveli! Ale tak poważnie – krakowianie mieli ten mecz w garści, a zachowali się tak frajersko, że na miejscu skautingu Lecha przyjrzelibyśmy się koledze Kuveljiciowi.

Więcej – KLIK

***

Mkszaglebie.pl

„Szczęśliwa wygrana w Krakowie | Raport: Wisła Kraków 1:2 Zagłębie Lubin”

Zagłębie Lubin przerwało złą serię czterech meczów bez zwycięstwa i w 11. kolejce PKO BP Ekstraklasy pokonało na wyjeździe Wisłę Kraków 2:1. Było to dość szczęśliwe zwycięstwo, bo styl gry naszej drużyny pozostawiał wiele do życzenia i z mocniejszym rywalem niż Wisła Kraków o zdobycie choćby punktu byłoby dziś niezwykle trudno.

Więcej – KLIK

***

Miedziowe.pl

„Przełamanie przyszło w Krakowie”

Po ostatnich nieudanych występach z rywalami z dołu tabeli, dziś piłkarze KGHM Zagłębia zainkasowali komplet punktów w wyjazdowym spotkaniu PKO Ekstraklasy. Pokonali Wisłę w Krakowie 2:1.

Więcej – KLIK

***

E-legnickie.pl

„Obrońcy Zagłębia strzelecko nie zawodzą. Dali wygraną z Wisłą”

W spotkaniu 11. kolejki PKO Ekstraklasy zespół KGHM Zagłębia Lubin pokonał na wyjeździe Wisłę Kraków 2:1. Bramki dla "Miedziowych" zdobywali Lorenco Simić oraz Kacper Chodyna, natomiast w drużynie "Białej Gwiazdy" na listę strzelców wpisał się Brown Forbes. - Jesteśmy zadowoleni z dzisiejszego meczu, w którym wygraliśmy. Są to dla nas bardzo ważne punkty - powiedział Martin SEVELA, coach Miedziowych.

Więcej – KLIK