Co mówi prasa po spotkaniu KGHM Zagłębie – Raków? 12 lis

Co mówi prasa po spotkaniu KGHM Zagłębie – Raków?

Zapraszamy na cotygodniowy przegląd prasy oraz serwisów internetowych. Dziś skupimy się na niedzielnym spotkaniu 15. Kolejki PKO Ekstraklasy, w którym „Miedziowi” podzielili się punktami z Rakowem Częstochowa.

12 lis 2019 11:05

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Przegląd Sportowy

„Debiut jak marzenie”

Bartosz Białek jest pierwszym od ponad roku młodzieżowcem szkolonym w lubińskiej akademii, który rozegrał premierowy mecz w ekstraklasie. A w kolejce czekają następni.

Więcej – wydanie papierowe Antoni Bugajski

***

SPORT

„Debiut jak ze snu!”

Bartosz Białek na dobry początek zdobył gola i zaliczył asystę, ale jego Zagłębie tylko zremisowało z Rakowem.

Więcej – wydanie papierowe Piotr Tomalski

***

Gazeta Wrocławska

„W pełnoletniość z przytupem”

W ostatnim meczu formalnej rundy jesiennej, KGHM Zagłębie Lubin podzieliło się punktami z sąsiadującym w tabeli Rakowem Częstochowa. Swoją pierwszą bramkę w barwach pierwszej drużyny zdobył 18-letni Bartosz Białek.

Więcej – wydanie papierowe Arkadiusz Barski

***

Miedziowe.pl

„Remis jak porażka”

Piłkarze Zagłębia Lubin tylko zremisowali z beniaminikiem ekstraklasy. Miedziowi byli zespołem zdecydowanie lepszym, ale tej przewagi nie potrafili wykorzystać. Bohaterem lubinian mógł zostać debiutujący dziś w ekstraklasie Bartosz Białek. Gdyby napastnik Zagłębia strzelił na 3:1, goście z Częstochowy mogliby już się nie podnieść. Ale młody snajper i tak zaliczył bardzo udany występ strzelając gola na 2:1. Miedziowi zremisowali na własne życzenie, bo jeden punkt w ogóle nie poprawił ich sytuacji w tabeli. 

WięcejTUTAJ

***

Lubin.pl

„Miedziowi podzielili się punktami z beniaminkiem”

Rezultat tego spotkania można nazwać niespodzianką, ale w sporcie nie raz przekonaliśmy się, że wszystko jest możliwe. Na własnym obiekcie w konfrontacji z Rakowem Częstochowa, ekipa Martina Seveli wywalczyła 1 punkt.

Więcej TUTAJ

***

Mkszaglebie.pl

„Remis jak porażka | Zagłębie 2:2 Raków”

W 15. kolejce PKO Ekstraklasy Zagłębie Lubin zremisowało 2:2 z Rakowem Częstochowa. „Miedziowi” przez większość meczu prowadzili i kontrolowali to, co dzieje się na boisku, jednak w końcówce stracili bramkę, która przesądziła o remisie. Pozytywem spotkania z Rakowem Częstochowa jest Bartosz Białek, który w debiucie zdobył bramkę oraz asystował przy trafieniu Damjana Bohara.

Więcej TUTAJ

E-legnickie.pl

„Dramat Hładuna, radość Białka i tylko remis”

W meczu 15. kolejki PKO Ekstraklasy zawodnicy KGHM Zagłębia Lubin zremisowali z Rakowem Częstochowa 2:2. Bramki dla "Miedziowych" w tym spotkaniu zdobywali Damjan Bohar i debiutujący w pierwszej drużynie - Bartosz Białek, który 11 listopada skończy 18 lat. Cieniem na meczu i remisie na własne życzenie, położyła się kontuzja Dominika Hładuna. Zawodnik schodząc z murawy miał łzy w oczach bo zanosi się na kolejny dług rozbrat z futbolem tego utalenowanego golkipera.

Więcej TUTAJ