Damjan Bohar: Najważniejsze żebyśmy wygrywali jako drużyna / Pierwszy zespół / KGHM Zagłębie Lubin
Damjan Bohar: Najważniejsze żebyśmy wygrywali jako drużyna 28 lip

Damjan Bohar: Najważniejsze żebyśmy wygrywali jako drużyna

- Cieszę się, że wygraliśmy drugie spotkanie z rzędu i mogłem dołożyć swoją cegiełkę do tego zwycięstwa. Nieważne kto jest najlepszy na boisku. Najważniejsze jest to, żebyśmy wygrywali jako drużyna - podkreślał po zakończeniu meczu z Zagłębiem Sosnowiec (2:1) pomocnik "Miedziowych" Damian Bohar.

28 lip 2018 22:18

Fot. Tomasz Folta
Autor Zagłębie Lubin S.A.

Udostępnij

Ekstraklasa

Bohar pojawił się na boisku w 58. minucie zastępując Łukasza Janoszkę. - Dobra zmiana? Dziękuję za dobre słowo, ale nie to jest dla mnie najważniejsze. Wygraliśmy drugi mecz z rzędu, mamy sześć punktów, ale jest wiele rzeczy nad którymi musimy popracować - podkreślał Słoweniec. Pytany o to, czy w kolejnym spotkaniu spodziewa się miejsca w wyjściowym składzie odpowiada. - To decyzja trenera Mariusza Lewandowskiego. Jestem profesjonalistą i na każdym treningu daję z siebie wszystko żeby mecz rozpocząć od początku, ale jeżeli trener postanowi dać mi szansę dopiero w dalszym etapie gry, to na pewno dam z siebie wszystko. 

"Miedziowi" w następnej kolejce zmierzą się z Piastem w Gliwicach. - Mamy tydzień do kolejnego spotkania. Przeanalizujemy swoje błędy i zrobimy wszystko, żeby ponownie zwyciężyć - zakończył.